تجلیل سرپرست سازمان انرژی هسته ای از خدمات آیت الله العظمی نازک میان

تجلیل رئیس سازمان انرژی اتمی از خدمات آیت الله باریک بین

حوزه / دکتر علی اکبر صالحی با صدور پیامی، درگذشت آیت الله العظمی نازک میان را به محضر رهبر انقلاب اسلامی، بیت آن مرحوم و حوزه علمیه شهر قزوین تسلیت نقل کرد.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در شهر قزوین، در پیام دکتر صالحی آمده می باشد: این عالم مجاهد و پرهیزگار نه تنها در زمان خفقان رژیم ستمشاهی نقش گرانبها و بی بدیلی داشت، بلکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه در جاده اهداف بلند مرتبه ای سیستم مقدس جمهوری اسلامی و یار و یاور رهبری معظم انقلاب اسلامی بودند.

در ذیل این پیام آمده می باشد: بدون شک، زحمات بی دریغ و خدمات ارزندۀ آن فقیه مجاهد، طی سالیان متمادی در دیوان عدل الهـی ثبت و ضبط شده و بر حَسنات کارنامۀ پُربار آن فقید سعید اضافه خواهد کرد.

سرپرست سازمان انرژی هسته ای کشور ادامه داده: آیت الله العظمی نازک میان در تحقق انقلاب اسلامی در استان نقش بسیار اصلی ای داشتند، چراکه ایشان در مجادله با رژیم ستم شاهی و حمایت از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران(ره) و مبارزاتی که در استان شهر قزوین انجام می شد، همیشه یار و یاور امام خمینی و مردمان بودند.

وی یاد آوری کرده: ایشان در دقت به خداوند متعال بسیار کوشا بوده و توسعه یافته بودند و فی الواقع راهکار این مرحوم درسی برای همه افرادی می باشد که خداخواه بوده و بندگی خدای متعال را عوض می آورند.

ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

تهیه از: دلاور ع.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو ««« »»» زينت تاج و نگين از گوهر والای توتجلیل سرپرست سازمان انرژی هسته ای از خدمات آیت الله العظمی نازک میان


TT / 89 --- TP / 40%گردآوری شده توسط : دلاور ع.
تاریخ گردآوری : 2017-04-08
در دسته بندی : اتمی
برچسب ها : خدمات , تجلیل , باریک , سازمان
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :