تحریک رشد موها با نرمنوش یا اسموتی طعم دار

تحریک رشد موها با اسموتی خوشمزه

طاسی در مردان با کدام عامل ها بوجود آورده میشود دلهره و تنش های روزمره و شروط آب و هوایی تاثیرات منفی بر موی مردان خواهند گذارد بعضی موادغذایی قادر هستند در این زمینه به مردان یاری رسانند در این بخش با روش تهیه یک نرمنوش یا اسموتی طعم دار و انرژی زا برای تحریک رشد موها در مردان آشنایی پیدا خواهید کرد همچنین این نرمنوش یا اسموتی می توانددر افزایش استقامت موهای باریک هم مؤثر باشد .

در این مطلب شما را با خواص و روش تهیه یک آشامیدنی سودمند و سالم آشنا میسازیم که به خاطر در بر داشتن ویتامین ها و مواد مغذی از داخل با طاسی های موقت رویارویی کرده و نه تنها استقامت موها را زیاد میکند بلکه موجب تقویت عمومی اندام هم می شود. لطفاً با ما همراهی کنید.

آشامیدنی برای تقویت مو
در فصل برودت و همچنین فصل بهار بسیاری از مردان و زنها از ریختن مو و آلوپسی (طاسی) موقت گلایه می کنند که موجب دغدغه آن ها می شود. با این حال راهکارهای اثرگذاری وجود دارد که می توان به ترفندی کاملاً طبیعی و ارگانیک از بروز این مسئله جلو گیری کرد و تمام مواد مغذی مورد نیاز اندام و موها را در اختیار آن گذاشت. در این مطلب شما را با خواص و روش تهیه یک آشامیدنی سودمند و سالم آشنا میسازیم که به خاطر در بر داشتن ویتامین ها و مواد مغذی از داخل با طاسی های موقت رویارویی کرده و نه تنها استقامت موها را زیاد میکند بلکه موجب تقویت عمومی اندام هم می شود. لطفاً با ما همراهی کنید.

جلو گیری از طاسی با مواد غذایی
آلوپسی یا همان طاسی به خاطر عوامل فراوانی بروز می کند که از میان آن ها می توان به غدد داخل ریز یا عوامل تغذیه ای اشاره داشت. فی الواقع افزون بر اختلالات هورمونی، بروز فقدان ویتامین و مواد معدنی در اندام هم قادر هست منتهی به ریختن موها شود.
جوی دو سر حاوی ویتامین های گروه B است که رشد موها را تحریک کرده و از آلوپسی پیش گیری می کند. این ویتامین ها موجب متراکم شدن موها و افزایش مقاومت آن ها می شوند
خوب تر است بدانید که بعضی مواد غذایی حاوی خواص درمانی هستند و احتیاج های اندام را به اندازه مکمل ها تأمین می کنند. می توان با این مواد غذایی نرمنوش یا اسموتی آماده کرد و به صورت یکجا از مخلوطی از خواص این مواد غذایی بهره برد و موهای سلامتتر و مستحکم تری داشت.

کدام مواد غذایی و به چه صورت؟

اسفناج
هر جا سخن از تندرستی است نام اسفناج می درخشد! فی الواقع تمام سبزیجات دارای برگ سبز برای تندرستی موها بسیار سودمند هستند چون حاوی ویتامین هایی مثل A و C هستند که به طور طبیعی و ارگانیک موها را مرطوب نگه داشته و استوار می کند. افزون بر این ویتامین ها، اسفناج پراز آهن است. باید بدانید که فقدان آهن در اندام موجب ریختن مو می شود. پس لازم است تمام کوششتان را برای جذب بیشتر این ماده معدنی مورد استفاده قرار دهید.

توت فرنگی
توت فرنگی پراز سیلیسیوم است. این ماده معدنی برای سلامت موها لازم و لازم است. این توت های خوشرنگ و لذیذ همچنین حاوی اسیدفولیک و ویتامین های B6 و B7 هستند. شما قادر هستید با جذب بیشتر این مواد مغذی در خصوص نرمی و درخشش موهایتان اطمینان داشته باشید و شوره در سر و دیگر معضلات پوست سر را از خود رانید.

جوی دو سر
تمام غلات کامل برای تندرستی اندام و داشتن موهایی سالم و خوشگل لازم و لازم هستند. جوی دو سر حاوی ویتامین های گروه B است که رشد موها را تحریک کرده و از آلوپسی پیش گیری می کند. این ویتامین ها موجب متراکم شدن موها و افزایش مقاومت آن ها می شوند.

پرتقال
پرتقال مثل تمام خانواده مرکبات حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین C است. این ویتامین به ساخت کلاژن یاری رسانده و برای سلامت موها لازم و لازم است. ویتامین C مقاومت موها را زیاد کرده و آن ها را سالم نگه می دارد.

گردو
تمام سبزیجات دارای برگ سبز برای تندرستی موها بسیار سودمند هستند چون حاوی ویتامین هایی مثل A و C هستند که به طور طبیعی و ارگانیک موها را مرطوب نگه داشته و استوار می کند
خشکبارها پراز مواد معدنی مورد نیاز موها هستند. این مواد غذایی طعم دار طبی سالم و طبیعی و ارگانیک برای موهای باریک و مستعد موی خوره هستند. چون نرمی لازم را به موها بخشیده و از شکنندگی آن ها پیش گیری می کنند.

روغن تخم کتان
چرب که از عصاره تخم کتان گرفته می شود پراز اسیدهای چرب لازم است. این ترکیبات مغذی موجب تحریک رشد مو از فولیکول مو شده و موها را مرطوب نگه می دارند. اگه شما موهای خشکی دارید و گرفتار موی خوره می شوید حتما این روغن را در رژیم غذایی تان جای بدهید.

گیاه ماکا
این گیاه غده ای منتسب به کشور پرو است و یک خوراکی شگفت انگیز برای سلامت موها به حساب مییاید. چون حاوی مقدار زیادی ویتامین ها و مواد معدنی از جمله آهن است. افزون بر این، گیاه ماکا یک داروی طبیعی و ارگانیک تنظیم کننده هورمون ها برای زنها و مردان به حساب مییاید و پیامد جانبی داروهای هورمونی صنعتی را هم ندارد.

برای تهیه این نرمنوش یا اسموتی به ترکیبات زیر نیاز دارید:
اسفناج تازه: 1 مشت
توت فرنگی رسیده و ارگانیک: 5 عدد
بلغور جوی دو سر: 1 قاشق سوپخوری معادل 10 گرم
آب پرتقال تازه و خانگی: 1 لیوان معادل 200 میلی لیتر
روغن تخم کتان: 1 قاشق معادل 15 گرم
گردوی نپخته و بدون نمک: 4 عدد
پودر گیاه ماکا: نصف قاشق غذا خوری معادل 5 گرم

روش تهیه
آغاز آب پرتقال را بگیرید. بعد از آن آن را با بقیه ترکیبات گفته شده به مدت یک دقیقه در مخلوط کن، ترکیب نمایید تا به یک بافت کرمی و بدون گلوله و صاف برسید. این نرمنوش یا اسموتی را هرروز بامداد به صورت ناشتا خورید. چون در این حالت تأثیر زیاد تری دارد. یادتان باشد که این نرمنوش یا اسموتی را وقتی آماده کنید که قصد مصرف آن را دارید. در این حالت تمام ترکیبات آن فعال بوده و بیش از فایده آن ها سودمند میشوید.

*براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: مرواريد ض.

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يوسف گمگشته بازآيد به کنعان غم مخور ««« »»» کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخورتحریک رشد موها با نرمنوش یا اسموتی طعم دار


TT / 286 --- TP / 28%گردآوری شده توسط : مرواريد ض.
تاریخ گردآوری : 2017-03-28
در دسته بندی : موها
برچسب ها : تحریک , اسموتی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :