تحلیلگران مقدار فروختن اپل آیفون 7 را فراتر از پیشگویی اپل می دانند

تحلیلگران میزان فروش آیفون 7 را فراتر از پیش بینی اپل می دانند

«آرون رکرز» یکی از تحلیلگران کانون سرمایه گذاری استیفل امریکا تخمین خود را از میزان به فروش رسان اپل در سه ماه گذشته و همینطور پیش بینی عرضه در سه ماه پایانی سال 2016 اعلام کرده است.
بر اساس آمار و احتمالات رکرز، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل تا پایان ماه سپتامبر حدود 47 میلیون واحد به فروش رسان داشته که یقیناً از پیش بینی 42.2 میلیونی خود اپل بالاتر است.
علاوه بر این حدس زده شده میزان تقاضا و به فروش رسان این دو تلفن هوشمند از ابتدای اکتبر تا پایان دسامبر سال جاری میلادی به 76.6 میلیون واحد برسد که حتی از انتظارات وال استریت (75.4 میلیون سیستم) فراتر رفته. رکرز معتقد است تعطیلات کریسمس امسال مانند گذشته تاثیر بسزایی روی به فروش رسان آیفون قرار خواهد داد.
گفتنی است تفسیرهای آرون نمایان میکند در حال حاضر حدود 700 میلیون سیستم آیفون در اختیار کاربران واقع بوده و احتمالاً 8 الی 10 درصد از این جمعیت تا پایان سال جاری میلادی به آیفون 7 و آیفون 7 پلاس مهاجرت خواهند نمود.
به این معنا که حدود 80 درصد از 76.6 میلیون واحد گفته شده کسانی هستند که از پیش مشتری تلفن های هوشمند اپل بوده اند. این نسبت در مقایسه با دسامبر سال 2014 و 2015 بیش از 50 درصد رشد داشته است.

– نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود –

گردآوری توسط : پويا ط.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بعد صد سال اگر بر سر خاکم گذری
««« »»»
سر برآرد ز گلم رقص کنان عظم رميم

تحلیلگران مقدار فروختن اپل آیفون 7 را فراتر از پیشگویی اپل می دانند

TT / 31 — TP / 14%

نظر دهید