ترابی پر رنگ ترین آقا ملاقات نارنجی و آبی

ترابی پر رنگ ترین مرد دیدار نارنجی و آبی

اثربخش ترین بازیکن سایپا نقش تعیین کننده ای در نتیجه دیدار روز جمعه این تیم با استقلال خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی ترابی ستاره نخست تیم حسین فرکی در لیگ شانزدهم است. هافبک مهاجم جوان نارنجی پنهان کن در لیگ شانزدهم با به ثمر منتقل کردن 4 گل و ثبت 2 پاس گل اثربخشترین بازیکن تیم سایپا به حساب مییاید که در پایان هفته هشتم با هشت امتیاز در رتبه سیزده جدول قرار دارد.


ترابی برای اولین بار در لیگ چهاردهم در بازی برگشت سایپا و استقلال در ورزشگاه انقلاب کرج برای این تیم به میدان رفت که البته سایپا در این دیدار با نتیجه یک بر صفر با گل شهباز زاه بازنده بود.


دیدار رفت لیگ پانزدهم برای ترابی اما خوب ترین اکران او برابر استقلال را به همراه داشت؛ در حالیکه تیم جلالی کمتر از 10 دقیقه تا شکست برابر استقلال وقت داشت، حرکت خوب جوان خوش تکنیک سایپا و پاس خوب او یاری رساند تا علی زینالی دروازه رحمتی را گشاید تا سایپا در این دیدار بازنده نباشد. ترابی اما در دیدار برگشت این دو تیم قادر نبود مجددا ناجی سایپا شود تا نارنجی پنهان کن دقایق پایانی مساوی را با شکست تغییر دهند.


مهدی ترابی در نزدیک 230 دقیقه ای که برابر استقلال به میدان رفته، تنها یک پاس گل به نام خود به تصویب رسانده است؛ اما در دیدار روز جمعه برابر استقلال این فرصت را دارد تا آمار خود را بهبود بخشد. ترابی در این دیدار برابر خط دفاعی شکننده استقلال (که اتفاقا در تقابل با بازیکنان سرعتی معضلات زیادی دارد) قادر هست نقش تعیین کننده ای برای نارنجی پنهان کن ایفا کند تا سایپا با درخشش او حین توقف روند پیروزی های تیم منصوریان آمار خود در دیدار با آبی پنهان کن را بهبود بخشد.


-----------------------------------------------------

تهیه شده توسط: خردمند غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باده با محتسب شهر ننوشی زنهار ««« »»» بخورد باده‌ات و سنگ به جام اندازدترابی پر رنگ ترین آقا ملاقات نارنجی و آبی


TT / 44 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : خردمند غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ترابی
برچسب ها : نارنجی

مطالب مرتبط