ترامپ بالاخره در یک نظرسنجی ملی از کلینتون پیشی گرفت

ترامپ بالاخره در یک نظرسنجی ملی از کلینتون پیشی گرفت

نتایج یک نظرسنجی به تازگی انتشار داده شده است که نشان می‌دهد، برخلاف نظرسنجی‌های گذشته، «جناب دونالد ترامپ» با اختلاف بسیار اندک از «هیلاری کلینتون» حریف دموکرات خود پیشی گرفته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در حالیکه در اکثر نظرسنجی های اخیر ایالات متحده که در سطح ملی به ثمر میرسد، «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات ها پیشتاز است اما در یکی از تازه ترین نظرسنجی ها، «جناب دونالد ترامپ» نامزد جنجالی جمهوری خواهان کامیاب شده است با اختلاف بسیار اندک از هیلاری کلینتون پیشی بگیرد.

در بحبوحه اتهامات اخیر رسوایی اخلاقی که به نامزد جنجالی جمهوری خواهان وارد آمده است، اخیراً محبوبیت وی در بین رأی دهندگان آمریکایی به مخصوص بانوان این کشور خدشه دار شده است.

بنا به گزارش اسپوتنیک، میانگین نظرسنجی های ملی در ایالات متحده نمایان میکند که کلینتون با اختلاف 7 درصد از ترامپ جلوتر می باشد و برخی مؤسسات نظرسنجی حدس زده اند که کلینتون با کسب 87.6 درصد از آراء در رای گیری ریاست جمهوری ایالات متحده پیروز شود.

با اینحال نظرسنجی اخیر کانون «یو اس سی دورنسیف/لس آنجلس تایمز» به نتایج فرق می داری رسیدند. این نظرسنجی نظرات حدود 3 هزار رأی دهنده آمریکایی واجد شرایط را دنبال کردند و نتایج هر روز جدید منتقل کنی می شد و تا روز سه شنبه، نتایج نظرسنجی حاکی از آن بود که ترامپ با 44.9 درصد از کلینتون با 43.3 درصد پیشی گرفته است.

طبق این گزارش، گرچه این اختلاف بسیار اندک است اما از روز شنبه تاکنون این اختلاف به صورت ثابت و پیوسته بوده است.

نظرسنجی « Daybreak» لس آنجلس تایمز آنطور که از گزارش ها پیدا است، یکی از دقیق ترین پیش بینی کنندگان رای گیری 2012 بین «باراک اوباما» رئیس جمهوری ایالات متحده و «میت رامنی» فرماندار سابق «ماساچوست» بود به طوریکه پیش بینی کره بود اوباما با اختلاف 3.32 درصد مجدداً به عنوان رئیس جمهور انتخاب میشود و در نهایت اوباما با اختلاف 3.85 درصد بعنوان رئیس جمهوری ایالات متحده انتخاب شد.

--- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد ---

نگارش از : داريوش و.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما نه رندان رياييم و حريفان نفاق ««« »»» آن که او عالم سر است بدين حال گواستترامپ بالاخره در یک نظرسنجی ملی از کلینتون پیشی گرفت


TT / 58 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : داريوش و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ترامپ
برچسب ها : کلینتون , پیشی , نظرسنجی

مطالب مرتبط