ترامپ یا کلینتون برای ایران فرقی نمی کند چون افراد دیگری در آمریکا صحنه گردانی می کنند

ترامپ یا کلینتون برای ایران فرقی نمی کند چون افراد دیگری در آمریکا صحنه گردانی می کنند

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر این که ترامپ یا کلینتون در سیاست‌های کلی آمریکا اثری ندارند نقل کرد: نظام آمریکا را افرادی دیگری مدیریت می‌کنند و آمریکایی‌ها باید سیاست‌های خود را با ایران تنظیم کند و این ایران سیاست‌های خود را با امریکا تنظیم نمی‌کند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سیدرضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز عصر امروز در حاشیه مهمانی ختم حجت الاسلام جعفر شجونی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسشی اطراف اظهارنظر تازه نتانیاهو مبنی بر دوست قرار می داری بودن ترامپ با اسرائیل نقل کرد: در سیاست های کلی آمریکا چه ترامپ و چه کلینتون هیچ اثری ندارند و علی رغم این که برخی خیال می کنند ترامپ بیاید به گونه ای دیگر خواهد شد افراد دیگری نظام آمریکا را در پشت پرده اداره و سیاست قرار دهی می کنند.

وی همچنین درخصوص آینده برجام پس از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا بیان داشت: موضع ایران دقیقا روبروی آمریکا معلوم است و آنهایی که در راس رئیس جمهور آمریکا قرار می گیرند باید خود را با سیاست های ایران تنظیم کنند نه این که ایران سیاست های خود را با آمریکا تنظیم کند.

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز در همین راستا خاطرنشان کرد: سیاست های ایران از ابتدای انقلاب دقیقا معلوم بوده و رژیم صهیونیستی را نامشروع و اشغالگر آگاهی میداریم و معتقدیم که غربی ها و مخصوصا آمریکا دروغ می گویند و دموکراسی و تروریسم را براساس منافع خودشان تحلیل می کنند.

حجت الاسلام تقوی با بیان این که آمریکا به تعهداتش پایبند نیست، تصریح کرد: پس از جنگ جهانی دوم بیش از 50 هجوم به کشورهای جهان از سوی آمریکا صورت گرفته و بنابراین چنین ارتشی قابل اعتماد نیست.

وی در همین زمینه اضافه کرد: مغزهایی در پشت پرده امریکا را می گردانند و این رئیس جمهور آمریکا نیست که این کشور را مدیریت می کند.

قائم مقام جامعه روحانیت در پایات تاکید کرد: آنهایی که در صحنه هستند عاملی از سیاست هایی است که در پشت پرده پایه قرار دهی می شود و روسای جمهور به آن عمل می کنند.

-- لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد --

نگارنده : شكيبا ن.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سايه تا بازگرفتی ز چمن مرغ سحر ««« »»» آشيان در شکن طره شمشاد نکردترامپ یا کلینتون برای ایران فرقی نمی کند چون افراد دیگری در آمریکا صحنه گردانی می کنند


TT / 55 --- TP / 16%گردآوری شده توسط : شكيبا ن.
تاریخ گردآوری : 2016-11-09
در دسته بندی : فرقی
برچسب ها : گردانی , ترامپ , کلینتون , ایران
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :