اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد

اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد

عضوجامعه مدرسین با تأکید براینکه اعضای کابینه روحانی توان کار جدی ندارند و همین موجب کندی پیشرفت کارها شده است گفت: معدل سن کابینه روحانی بالاست و شاید در این شرایط وزرای سالخورده تر هم برای برکناری در دستور کار باشند.

حجت الاسلام محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مکالمه با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به تحولات اخیر در دولت بیان داشت: عوامل گوناگونی دست به دست هم داده و منشا این تغییرات بوده است؛ عملکرد نامطلوب برخی از این وزیران نکته اعتراض فرهیختگان جامعه قرار گرفته و حضور آنها در دولت مخارج بردار بوده و از این رو دولت دست به این تغییرات زده است.

عضو جامعه مدرسین با تاکید براینکه اعضای کابینه روحانی توان کار جدی ندارند و همین امر موجب کندی پیشرفت کارها شده است، یادآور شد: معدل سن کابینه روحانی بالاست و از این رو اگه هدف دولت رای گیری ای نیست خوب تر است وزرای سالخورده تر برکنار شوند.

وی با اشاره به احتمال فعالیت رای گیری ای دولت در تغییرات کابینه خاطرنشان کرد: دولت برای این که مسئله عادی جلوه کند وزرای ارشاد و ورزش را عوض کرده است، در صورتی که اگه اهداف رای گیری ای را در این مسئله دنبال کند به آسیب دولت و ملت خواهد بود.

حجت الاسلام رجبی با اشاره به ناهماهنگی های کابینه که منجر به تغییر وزرا شده است، اضافه کرد: به رغم شعارهای رئیس جمهور آنچه در حوزه اقتصادی محسوس است این است که در حوزه اقتصاد مقاومتی کار چندانی نشده و عمر دولت به مذاکرات گذشته است و ما شاهد رونق در معیشت و اقتصاد مردمان نیستیم.

*******************

متن از : سارا ب.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلا هميشه مزن لاف زلف دلبندان ««« »»» چو تيره رای شوی کی گشايدت کاریاگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد


TT / 42 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : سارا ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پیرتر
برچسب ها : وزرای , برکنار , کابینه , ترمیم

مطالب مرتبط