ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه سبب افزایش اقتدار ملی خواهد شد

ترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه سبب افزایش اقتدار ملی خواهد شد

وظیفه طلاب و روحانیون تبیین و ترویج مکتب شهدا و پاسداران اسلام و انقلاب است چرا که تزریق روحیه ایثار و شهادت در جامعه سبب اقتدار ملی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از کرمانشاه کارگروه نظارت و بازرسی از ستاد مرکزی حوزه های علمیه به همراه جمعی از مسئولان حوزوی استان کرمانشاه امروز با حضور بر سر مزار شهید گمنام در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه با آرمان های امام و شهدا تجدید پیمان کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سید حبیب الله موسوی در این آیین عنوان داشت: شهدا صبورانه، شجاعانه و بصیرانه با تبعیت از ولی فقیه از کیان خود دفاع کردند و با خلق حماسه ای عظیم برگ زرینی دیگر به دفتر پرافتخار انقلاب اسلامی افزودند.

مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه بیان داشت: هشت سال دفاع مقدس و مقاومت مردمان غیور کشورمان اسلامی در برابر دشمنان اسلام در تاریخ دنیا کم نظیر و بی نظیر است چرا که ملت پرشور و ولایتمدار با تأسی از مکتب سیدالشهدا (ع) فوت شدن با عزت را به زندگی با ذلت ترجیح داده و با جانفشانی در راه انقلاب و اسلام عاشورایی دیگر را رقم زدند و انقلاب نوپا را از هجمه های دشمنان حفظ کردند.

این استاد حوزه یادآور شد: هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای از ارزش های والای انسانی و الهی را به همراه داشت که امروز رسالت سنگینی را برای ثبت و حفظ آن بر دوش نهادهای مسئول و آحاد مردمان نهاده است.

وی ادامه داد: وظیفه طلاب و روحانیون تبیین و ترویج مکتب شهدا و پاسداران اسلام و انقلاب است چرا که تزریق روحیه ایثار و شهادت در جامعه سبب اقتدار ملی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی در پایان عزت و اقتدار نظام را مرهون شجاعت و ایثار شهدا آگاهی داشت و نقل کرد: حماسه هشت سال دفاع مقدس و مجاهدت شهدا نباید به فراموشی سپرده شود چرا که دشمنان و استثمارگران از روحیه شهادت طلبی و ایثار ملت کشورمان وحشت دارند.

**********************************

متن از : اردلان گ.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مجوی عيش خوش از دور باژگون سپهر ««« »»» که صاف اين سر خم جمله دردی آميز استترویج روحیه ایثار و شهادت در جامعه سبب افزایش اقتدار ملی خواهد شد


TT / 19 --- TP / 5%

گردآوری شده توسط : اردلان گ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : اقتدار , ایثار , روحیه , جامعه

مطالب مرتبط