سخت ترین آزمون ممکن در آسان ترین بازی گروه برای تیم جوانان

سخت ترین آزمون ممکن در آسان ترین بازی گروه برای تیم جوانان

تیم فوتبال جوانان کشورمان در آخرین بازی گروهی خود در جام قهرمانی قاره آسیا باید به مصاف یمن برود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال جوانان ایران که در گروه C رقابت های جام قهرمانی آسیا قرار دارد، پس از دو تساوی مقابل قطر و ژاپن حالا آماده دیدار با تیم جوانان یمن می شود.

در روز اول بازی ها، شاگردان امیرحسین پیروانی مقابل قطر، نتیجه ای غافلگیر کننده به دست آوردند و با تساوی یک - یک، زمین بازی را ترک کردند. در دیدار دوم نیز با اینکه شایستگی کسب برد داشتند، اسیر ناداوری شده و بار دیگر با حریف مساوی کردند که این بار، هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

حالا تیم زیر 19 ساله های کشورمان باید به مصاف یمن برود. این بازی، با اینکه می تواند آسان ترین دیدار این گروه برای ایران تلقی شود اما به خاطر شرایط جدول، به سخت ترین آزمون جوانان کشور بدل شد.

قطر پس از تساوی با ایران، مقابل یمن به برتری رسید و همراه با ژاپن توانست به امتیاز چهارم و رده دوم جدول برسد. حالا تیم ایران برای صعود به دور بعد، باید با حداقل 2 گل اختلاف از سد یمن بگذرد و امیدوار باشد دیدار ژاپن و قطر، نتیجه ای منطقی داشته باشد. در این شرایط، راه برای صعودمان به دور بعدی هموار می شود و بار دیگر می توانیم خود را صاحب شانس کسب سهمیه جام جهانی و قهرمانی قاره آسیا بدانیم.

دیدار تیم جوانان ایران و یمن فردا از ساعت 17 در ورزشگاه مدینه العیسی شهر منامه برگزار می شود.

****نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد****

نگارش توسط: كاوه ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آفتاب فتح را هر دم طلوعی می‌دهد ««« »»» از کلاه خسروی رخسار مه سيمای توسخت ترین آزمون ممکن در آسان ترین بازی گروه برای تیم جوانان


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : كاوه ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : آزمون , جوانان

مطالب مرتبط