خوب ترین راه نگه داری پسوردها را بشناسید

بهترین راه نگه داری پسوردها را بشناسید

رسانه کلیک – اگه شما هم از آن اشخاصی می باشید که پسوردهایشان را در دفترچه ای ویژه نوشته می کنند، این مطلب را از دست ندهید.

امروزه اپلیکشین های زیادی بزای ذخیره و مدیریت کردن پسوردهای شما در همه Operating System های گوگل اندروید، مایکروسافت ویندوز، IOS و مک وجود دارد، برای مثال LastPass، Dashlane و ۱Password  سه اپلیکشین محبوب و محبوب کاربران در این زمینه هستند.

به طور کلی یک برنامه مدیریت پسورد این امکان را به شما می دهد که بی نیاز از نگاشتن پسورد خود در سایت هایی که پیشتر اطلاعات آن ها را در اپلیکشین ثبت نموده اید، لاگین نمایید. اینگونه شما تنها نیاز به حفظ یک پسورد، و آن هم برای وارد شدن به اپلیکشین مدیریت پسوردهای خود دارید، که البته آن هم با راهکارهای دیگری نظیر اثرانگشت می توان جانشین نمود.

نرم افزارهایی از این دست خدماتی به غیر از ذخیره سازی پسورد هم به کاربر ارایه می دهند، برای مثال در بعضی نکات به کاربر درباره ازدیاد پیچیدگی پسورد هم پیشنهادهایی به وسیله اپلیکشین ارایه میشه و اینگونه می توان همیشه پسوردهایی قابل قبول از لحاظ سطح امنیتی انتخاب نمود. همچنین امکان ذخیره نمودن پسورد کارت های بانکی، شماره بیمه و.. و یادآوری وقت تحول دوره ای آن ها هم قادر هست بسیار مفید باشد.

بنا بر نتایج وارسی رفتار کاربران در  یکی از وب سایت های وابسته به روزنامه روزنامه نیویورک تایمز، اپلیکشین LastPass به عنوان دوست داشتنیترین برنامه مدیریت پسورد میان کاربران شناخته شده است. LastPass و Dashlane هردو ورژن های مجانی و ورژن های کامل تر را به کاربران خود ارایه می دهند، که برای بهره گیری از آن ها نیاز به پرداخت مخارجی میان ۱ تا ۴ دلار به صورت ماهیانه است. ۱Password هم بخاطر امکانات زیادی که در اختیار کاربران Operating System های شرکت اپل میگذارد بسیار محبوب بوده و همچنین در جوار پلن ماهیانه خود به مبلغ ۳ دلار، نسخه نمونه مجانی ۳۰ روزه را هم در شروع به کاربران ارایه می دهد.

برای هر سه اپلیکشین شناسانده شده کلیپ های زیادی از شیوه کارکردن با آن ها و معرفی امکانات و… در کانال های آنلاین کمپانیهای سازنده وجود دارد، که می توان با مقایسه آن ها، بهترینِ خوب ترین ها را انتخاب نمود.

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد**

نگارش: روشن ب.

کامپیوتر و نرم افزار در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من ترک عشق شاهد و ساغر نمی‌کنم ««« »»» صد بار توبه کردم و ديگر نمی‌کنمخوب ترین راه نگه داری پسوردها را بشناسید


TT / 89 --- TP / 23%گردآوری شده توسط : روشن ب.
تاریخ گردآوری : 2017-07-14
در دسته بندی : بشناسید
برچسب ها : پسوردها
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :