خوب ترین عطرهای تابستانی برای زنها (6 عکس)

بهترین عطرهای تابستانی برای خانم ها

فصل گرما در راه است و همه ما برای این فصل گرم و در عین حال خوشگل خود را تهیه میکنیم. بر تن کردن لباس های رنگی و رفتن به جاهای خوش آب و هوا، خوب ترین مجالی است که این فصل برای ما فراهم می کند.
ماهنامه جهان بانوان - ترجمه نادیا زکالوند: فصل گرما در راه است و همه ما برای این فصل گرم و در عین حال خوشگل خود را تهیه میکنیم. بر تن کردن لباس های رنگی و رفتن به جاهای خوش آب و هوا، خوب ترین مجالی است که این فصل برای ما فراهم می کند. چنانچه میخواهید در این فصل از عطرهای معطر بهره گرفته و بوی عرق، بوی خوش فصل گرما را از شما نراند، عطرهای زیر عالیترین عطرهای تابستانی می باشند.

جو مالون جو (Jo Malone Jo)
تصویر شماره 1 ⇩

جو مالون جو دربین عطرهای تابستانی خوب ترین می باشند و به این سبب در لیست ما جایگاه نخست را به خود اختصاص می دهند. رایحه خوش مرکبات این عطر شما را به یاد گرمای دلپذیر داغ تابستانی می اندازد. از ترکیبات این عطر می توان به لیموترش، فل فل، کندر و لادن اشاره داشت.


گوچی فلورا (Gucci Flora)
تصویر شماره 2 ⇩
تصویر خوب ترین عطرهای تابستانی برای زنها

این عطر بوی عالی شکوفه های گل را دارد و رایحه مهم آن مگنولیاست. همچنین قادر هستید بوی خوش مرکباتی چون پرتقال و نارنگی و همچنین چوب صندل و شکلات را در آن احساس کنید. نعناع هندی، گل محمدی و گل یکصد تومانی از دیگر رایحه های این عطر می باشند.


برند جاکوبز رین (Marc Jacobs Rain)
تصویر شماره 3 ⇩
تصویر خوب ترین عطرهای تابستانی برای زنها

این نوع عطر از عطرهای برند جاکوبز شما را به یاد حمام کردن در ماه های گرم فصل گرما می اندازد. این عطر احساس دلپذیر آب سرد را به شما می دهد. از دیگر رایحه های آن می توان به لیموترش، انار، گلابی، رز، شمعدانی، دانه تونکا و مشک اشاره داشت.


درک لام (Derek Lam)
تصویر شماره 4 ⇩
تصویر خوب ترین عطرهای تابستانی برای زنها

این عطر یکی از خوب ترین و کهنه ترین عطرهایی است که تاکنون ساخته شده است. عطر گل و رایحه خوش مشک خالص، احساس خوبی به فرد و اطرافیان او می دهد و برای یک روز بلند تابستانی بسیار عالی است. البته نوع برای آقایان این عطر هم وجود دارد که تند، چوبی و کمی تلخ است.


لیز ارل (Liz Earle)
تصویر شماره 5 ⇩
تصویر خوب ترین عطرهای تابستانی برای زنها

این عطر مخلوطی از رایحه های فل فل صورتی، ترنج، دارچین، گل محمدی و چوب صندل است. این عطر احساس خوب و خوشایندی به فرد و اطرافیان او می دهد. چنانچه شما از بوی تند فل فل صفا میکنید، این عطر عالیتان است.


برند جاکوبز دیزی (Marc Jacobs, Daisy)
تصویر شماره 6 ⇩
تصویر خوب ترین عطرهای تابستانی برای زنها

چنانچه میخواهید در رایحه های میوه، گل و شیرینی غرق شوید، این عطر عالیتان است. رایحه مهم این عطر، دارابی است و از دیگر رایحه های آن می توان به گریپ فروت، توت فرنگی، برگ بنفشه، گل یاس، یاسمن، مشک، سدر و وانیل اشاره داشت.

--- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد ---

نگارش از : بهگل ف.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا که با سر زلفت قرار خواهم کرد ««« »»» که گر سرم برود برندارم از قدمتخوب ترین عطرهای تابستانی برای زنها (6 عکس)


TT / 145 --- TP / 30%گردآوری شده توسط : بهگل ف.
تاریخ گردآوری : 2017-07-25
در دسته بندی : عطرهای
برچسب ها : زنانه
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :