خوب ترین پاسداری چپ لیگ کیست؟

بهترین دفاع چپ لیگ کیست؟

با توجه به این که محمد انصاری و احسان حاج صفی در پست تخصصی خود بازی نمی کنند، می توان عنوان خوب ترین مدافع چپ لیگ را به سعید آقایی داد.

به گزارش "ورزش‌سه"، سال گذشته که احسان حاج صفی و میلاد محمدی فوتبال کشورمان را به مقصد لژیونر شدن ترک کردند، در جمع تمام پاسداران چپ پای فوتبال کشورمان سعید آقایی و محمد انصاری عملکرد بهتری در تراکتورسازی و پرسپولیس داشتند و تا مکانی خوب فعالیت کردند که نظر کارلوس کی روش هم نسبت به آنها جلب شد و این دو بازیکن را به تیم ملی فرا خواند.


امسال اما شرایط فرق می دارد. محمدی همچنان در روسیه توپ می زند؛ ولی احسان حاج صفی به سپاهان برگشته است. مورد اصلی این است که حاج صفی در سپاهان در پست تخصصی اش که دفاع چپ است بازی نمی کند و معمولا یک خط جلوتر توسط ویسی به بازی گرفته می شود. از سوی دیگر محمد انصاری نیز با نظر برانکو دیگر مدافع چپ نیست و امسال یک مدافع وسط تمام عیار، زوج سیدجلال حسینی شده است. در این میان سعید آقایی، به عنوان تنها دفاع چپ ملی بر تن کنی که در پست تخصصی اش به میدان می‌رود، شانس خوبی دارد تا خودش را بیش از پیش ثابت کند. او در بازی های ابتدایی تراکتور اکران خوبی داشته و سرعت قابل توجه خود را در منتقل کردن توپ از دفاع به هجوم و البته اجرای دستورات پاسداری ای در نفوذهای حریفان به رخ کشیده است. آقایی شرایط جسمی خوبی را سپری می کند و قادر هست روزهای بهتری را نیز داشته باشد.


__________________________________

گردآوری از : پروين س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظا تکيه بر ايام چو سهو است و خطا ««« »»» من چرا عشرت امروز به فردا فکنمخوب ترین پاسداری چپ لیگ کیست؟


TT / 40 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : پروين س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 140

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط