تشریح اقدامات در راستای انهدام ۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی

تشریح اقدامات در راستای انهدام ۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اقدامات در راستای انهدام ۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی را تشریح کرد.

سردار محسن کریمی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به انهدام 4 شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی اظهار داشت: باتلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح الله استان مرکزی 4 شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی شناسایی و متلاشی شد.

وی افزود: در این راستا 24 نفر از عوامل این شبکه های مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

کریمی تصریح کرد: در این راستا، سازمان اطلاعات سپاه روح الله علاوه بر دستگیری این مهره های کلیدی و پلمب 9 باب آتلیه و استودیو و آرایشگاه زنانه، 41 نفر از افرادی که ناخواسته در دام این شبکه افتاده بودند احضار و ارشاد کرد.

وی ادامه داد: این سازمان در راستای با اقدام ضد فرهنگی و اشاعه فساد و فحشا توسط شبکه های مدلینگ و با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از رخنه فرهنگی دشمنان، عملیاتی کردن بیانات فرماندهی کل قوا درباره برخورد شدید با هجمه های فرهنگی و احترام به خواست مردم با 4 شبکه مدلینگ در استان مرکزی برخورد و در همین راستا 24 نفر به مراجع قضایی معرفی و پرونده آنان در دست بررسی قرار گرفت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در راستای شناسایی و اشراف بر عوامل اخلال گر در بعد امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای مجازی و سایبری استان، سازمان اطلاعات سپاه روح الله موفق به کشف، شناسایی و انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه های ضد فرهنگی و ضداخلاقی در شبکه های اجتماعی شد که قسمتی از اقدامات این شبکه سازمان یافته مربوط به "ترویج فرهنگ برهنگی و مدلینگ و عادی سازی بی حجابی"، "تلاش برای ترویج فرهنگ اباحه گری" و "ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی" با استفاده از اقداماتی مانند ساخت کلیپ و انتشار تصاویر مستهجن و مبتذل بوده است.

-- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد --

نگارش توسط : كوروش م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نمی‌بينم نشاط عيش در کس ««« »»» نه درمان دلی نه درد دينیتشریح اقدامات در راستای انهدام ۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : كوروش م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : انهدام , راستای , تشریح , ابتذال , سازمان , مدلینگ

مطالب مرتبط