تشکیل 17 تیم ورزشی کارگری در استان قم

تشکیل 17 تیم ورزشی کارگری در استان قم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم نقل کرد: در استان 17 تیم کارگری را تشکیل دادیم که تاکنون قادر بودند بارها مقام‌های کشوری و جهانی کسب کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، نصر اله بازوند ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی ورزش همگانی استان قم که در سالن امام جواد(ع) در آپارتمان استانداری به انجام رسانده شد، با اشاره به موفقیت کارگران استان در عرصه ورزش بیان کرد: ما از لحاظ ورزشی در عرصه کارگری حالت خوبی نسبت به دیگر استان ها داریم، خود وزارتخانه هم یک معاونت ورزشی دارد که این معاونت برنامه های سالیانه دارند، در استان قم حدود 17 تیم کارگری را تشکیل دادیم که آن ها تاکنون قادر بودند بارها مقام های کشوری و جهانی را کسب کنند.

وی ادامه داد: در استان قم حدود 225 هزار نیروی تحت پوشش قانون کار میزیند که تعداد آن ها با خانواده هایشان به بیش از 700 هزار نفر می رسد، در 6 ماهه نخست امسال بیش از پنج هزار نفر در مسابقات ورزشی شرکت کردند و هم اکنون مسابقات فوتسال، والیبال و سوارکاری در سطح کارگری در حال برگزاری است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم اضافه کرد: در بحث ورزش همگانی، به دنبال برگزاری برنامه ورزش صبحگاهی در سطح کارخانه های استان هستیم و تاکنون این برنامه را در شهرک های صنعتی سلفچگان و شکوهیه به انجام رساندیم.

***نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود***

نگارنده: آرش ک.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم ای بخت بخفتيدی و خورشيد دميد ««« »»» گفت با اين همه از سابقه نوميد مشوتشکیل 17 تیم ورزشی کارگری در استان قم


TT / 32 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : آرش ک.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تشکیل
برچسب ها :

مطالب مرتبط