تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306) (47 عکس)

عکس های بازیگران و خبرهای داغ سینما (306)

عکس شماره 1 ⇩

تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما «306»

واپسین تصاویر خوشگل و غوغایی هنرپیشگان و چهره های کشورمان در اینستا را قادر می باشید در آلبوم تماشایی و تماشایی زیر دنبال نمایید.

فستیوال فیلم شهر به همان آرامی و در همان سکوتی که آغاز شده بود اتمام یافت و روز گذشته طی مراسمی مراسم پایانی این فستیوال برگزار شد. پردیس احمدیه بازیگر جوان سینما بعنوان خوب ترین بازیگر نقش زن این فستیوال «با چه متر و معیاری؟ نمی دانم!!!» گزینه شد و احتمالاً برای بازی در فیلم «لاک سرخ» چون فیلم مطرح دیگری هنوز بازی نکرده هست.

عکس شماره 2 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)ناصر هاشمی هم بعنوان خوب ترین بازیگر آقا این فستیوال بر گزیده شد و ثواب خود را گرفت. برای بازی در فیلم /برادرم خسرو/. اندیشم برندگان خودشون برای نامزدیِ این جوایز ثبت اسم کرده بودند!

عکس شماره 3 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)آسایش خود را حفظ کرده، مشت های خود را باز کرده و نفس پر عمق بکشید. پوستیژ هست و راجع به نمایش /آیینه های رو به رو/. 

عکس شماره 4 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)نگرانی های یک هنرمندِ دهه هفتادی. با رومینا شوخی کرده و با مریم نامزد کرده. باریکلا! همین طوری ادامه بده. 

عکس شماره 5 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)تصویر و عکسی کمیاب از جناب آقای حمید گودرزی، در اواخر دهه پنجاه، وقتی که یقه پیراهن ها خودش نوعی اسلحه خنک تلقی میشد.

عکس شماره 6 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)خانم شبنم فرشادجو، سرکار خانم شقایق فراهانی و بانو لیلا اوتادی در جشن تولد صمیمی لیلا بانو که چندین روز گذشته 35 ساله شد. تهنیت بی اتمام به این بازیگر محبوب.

عکس شماره 7 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)بانو ملیکا زارعی اولین سلفیِ خواهرش مریلا را به اشتراک گذاشته هست، در جوار بانو فاطمه معتمدآریا در کشور ژاپن. امیدواریم عکس سلفی گیری های مریلا بانو ادامه داشته باشد.  

عکس شماره 8 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)حبیب رضایی، آقای احسان کرمی و خانم بهنوش طباطبایی در حال تفکر و گعده برای خوب تر اجرا شدن نمایششان هستند. آقای احسان کرمی از منظر وجودش در همۀ جا، زبل خان را هم به اتمام رسانده و خودش به نماد اخیر /همه ی جا بودن/ تبدیل گشته هست!

عکس شماره 9 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)کمی با کوروش خان یغمایی عشق می کنیم و می‌رویم سراغ عکس بعد. 

عکس شماره 10 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)ژستی که از لحاظ قدمت با ژستِ یک پا روی لبه حوض، یک دست روی کمر و خیره به افق های دور، هم دوره هست و برابری می‌کند، ولی خب بر خلاف حریفش تا این لحظه دوام آورده.

عکس شماره 11 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)جناب شاهرخ استخری در حال ادای تکلیف پدری و بردن پناه بانو به شهربازی.

عکس شماره 12 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)فلور نگاه ای پژوهشگر ارجمند کشورمون پدیده /غم/ را معالجه کرد و برای همه ی وقت پرونده اش را بست.

عکس شماره 13 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)حقیقتا چه بر روح و روان یک آرتیست قبل و سبب شده چنین تصویر و عکسی از خود به اشتراک بگذارد؟! خیلی عجیب هست!

عکس شماره 14 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)خب کمی این عکس را مشاهده نمایید تا سابق را بشورد و ببرد! بانو نرگس محمدی، خانم سمانه پاکدل و سرکار خانم سحر قریشی در افتتاحیه یک تالار خوشگلی. 

عکس شماره 15 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)حضور همین یک فاکتور شلوارک به ما این اطمینان را می دهد که فرد عکس را در بیرون از کشور گرفته هست.

عکس شماره 16 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)پرستو بانو ای کاش یک میزان ویژه تر و دقیق تر مخاطبتان را معلوم می کردید. به وحشت مییافتم سو تفاهم اتفاق بیافتد! 

عکس شماره 17 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)عکس زیبای سیدعلی صالحی که با مادر عزیزش به زیارت حرم هشتمین امام شیعیان «ع» رفته هست. التمای نیایش علی جان.

عکس شماره 18 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)عکس یادگاری حسین ماهینی، محسن مسلمان، مهدی طارمی، کال دروگو و لیلا رجبی در جوار محسن شریفیان پدیده آهنگ جنوب، پس از تماشای کنسرت محسن. 

عکس شماره 19 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)بهارم رادان با این عکس از آغاز اجرای نمایش /سی/ از امشب گزارش کرد. هر شب، چهار هزار نفر در محیط باز کاخ سعد آباد به تماشای /سی/ و هنرنمایی عزیزان خواهند نشست.

عکس شماره 20 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)سولماز غنی در جوار سرکار خانم شقایق فراهانی و سایر همکاران، در واپسین روز اجرای نمایش /مطرب/ که به اتمام رسید و به زودی یک نمایش هشلهفت دیگر مکانش را خواهد گرفت.

عکس شماره 21 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)شهرام عبدلی در حال استان لرستان گردی، در جوار قلعه با ابهت فلک الافلاک. 

عکس شماره 22 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)ما که گنبدی در عکس نگاه نمیکنیم حمید خان، ولی خب به هر حال /بیگ لایک/. 

عکس شماره 23 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)خانم لاله اسکندری، در یک روز گرم فصل تابستان در محوطه برج یلاد.

پ.ن: عکس را من نگرفته ام. یکی دیگر هست.

عکس شماره 24 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)

تینا جان قیمت یک لیوان تخم شربتی را از 12 هزار به 2 هزار کم کنید، خود به خود مکان های خالی پر میشه، نگران نباشید.

عکس شماره 25 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)سنگ تمام مهدی رحمتی برای جناب آقای علی کریمی، مهدی مهدوی کیا و مجتبی جباری در حاشیه مراسم پرده برداری از سرمایه گذار فرهنگستان کیا. 

عکس شماره 26 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)لبخند هاشمی با این عکس عصر تازه ای در یوگا رقم زد و اصل محیط آرام در این ورزش را زیر پرسش برد.

عکس شماره 27 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)ترلان پروانه و پرویز خان پرستویی در گردهمایی آغازین کافه ی تینا پاکروان. 

عکس شماره 28 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)عکس سلفی نیما ماه شعبان نژاد با دختر داییِ خوردنی اش. 

عکس شماره 29 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)‏هیچگاه حتی تصورش را هم می‌کردید موگرینی و موگابه و کواکبیان و علی پروین و علی رضا افتخاری دور یک میز بنشینند؟! به لطف مراسم تحلیف ریاست جمهوری، این تصور مقدور شد.

عکس شماره 30 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)خانم لیلا بلوکات در حال کار کشیدن از مخ اش، در سواحل کشور ایتالیا. 

عکس شماره 31 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)سرکار خانم نفیسه روشن که چندین وقت پیش یک دست مانتو، شال و کیف با نقوش هنری و نقاشیهای ایرانی از جمعه بازار گرفته بود، مسافرت به شهر شیراز و زیارت حافظیه را خوب ترین مجال دید تا انها را بر تن بکند و رو به دوربین این عکس را بیاندازد. کیفش را هم جلوی خود گرفته تا چیزی از ارزش های آن کم نشود.

عکس شماره 32 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)روز بین المللی فرزند اول داریم، ولی روز پسر نداریم :»»» 

عکس شماره 33 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)ذوق زدگی نمایندگان مجلس از مشاهده رئیس سیاست های خارجی اتحادیه اروپا که بر حسب رخداد بانو هستند، مضمون یک شبکه های مجازی در روز قبل بود. عزیزان طوری از ایشان عکس و فیلم می گرفتند گویی اولین بار هست با فردی از جنس غیر موافق خود رو به رو میشوند. شوخی آقای امیرمهدی ژوله با این عکس را در زیر نگاه میکنید.

عکس شماره 34 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)عکس العمل جناب احسان علیخانی به این حرکت نمایندگان مجلس.

عکس شماره 35 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)پستی که امیر تازه ای برای تهنیت تولد دوستش گذاشته هست. شایان توجه هست این JJ ای که امیر نگاشته با آن جی جی ای که در ذهن بعضی دهه هشتادی هاست «سنی و فکری»، خیلی تفاوت دارد.

عکس شماره 36 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)مورد عکس این هست که اگر موبایل هنگ میکرد و این عکس گرفته نمیشد، الآن داشتیم تصاویر و عکسهای راجع به مراسمی که در مسجد جامع شهرک قدس به انجام رسانده شده بود را نگاه می کردیم.

عکس شماره 37 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)جشن میلادی که برای بانو ژاله علو، در مراسم پایانی ی فستیوال فیلم شهر گرفته شد. اقدامی دوست داشته از عوامل به انجام رساننده این فستیوال که دل این بازیگر و دوبلور کهنه و گرانبها کشورمون را شاد کردند. با حضور جمشید خان مشایخی و شهردار سرهنگ خلبان قالیباف. 

عکس شماره 38 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)سرکار خانم ویدا جوان کلا هر مود تازه ای برایش اتفاق بیافتد ما را از طریق اینستا با خبر میسازد.

عکس شماره 39 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)وقتی سایت مقایسه را میگشایی و رتبه کنکورت را برای اولین بار می‌بینی. «از امروز بامداد در سراسر خانه های کشور»

عکس شماره 40 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)امروز تولد فریدون خان آسرایی هم هست تهنیت فروان به این خواننده با اخلاق و جنتلمن و گرچه بسیار خوش صدا.

عکس شماره 41 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)عکس باورنکردنی ای که پریناز خدا یار از آب تنی خودِ در دریا به اشتراک گذاشته هست. فازش در زمان گذاردن این عکس می بایست با توجه وارسی گردد. 

عکس شماره 42 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)سریال دور همی کمدین ها و سایر ستاره ها به دستاویز بازی فینال /خنداننده شوخندوانه/. ارژنگ امیرفضلی، نصرالله رادش، امید زندگانی، پویا امینی، بهزاد خداویسی، آقای امیر کربلایی زاده، جناب آقای مهران غفوریان و سایر عزیزان.

عکس شماره 43 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)بازیگر و کارگردان نمایش /آیینه های رو به رو/. اکرانی که می بایست دید و می بایست در آن غرق شد.

عکس شماره 44 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)خانم بهاره کیان افشار و جناب سیامک انصاری در یکی از پخش های مردمی فیلم /ساعت 5 عصر/ در سینما کوروش.

عکس شماره 45 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)مجید خراط ها در شب تولد برادر سرکار خانم سحر قریشی با حضور خود سحر بانو. چه پازل همگنی!

عکس شماره 46 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)باریکلا به سرکار خانم سیما تیرانداز که خیلی رک و راست صحبت دلش را می‌زند و مانند بعضی عزیزان روی به اعمال شاقه نمیاورد…

عکس شماره 47 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306)

-براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: فروغ ی.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حاليا خانه برانداز دل و دين من است ««« »»» تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کيستتصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اخبار داغ سینما (306) (47 عکس)


TT / 833 --- TP / 59%

گردآوری شده توسط : فروغ ی.
تاریخ گردآوری : 2017-08-07
در دسته بندی : سینما
برچسب ها : اخبار

مطالب مرتبط