تصاویر و عکسهای هنرپیشگان + داغ خبری (314) (55 عکس)

عکس های بازیگران + داغ خبری (314)

عکس شماره 1 ⇩

تصاویر بازیگران + داغ خبری «314»

تصاویر هنرمندان کشورمان در اینستا گرام را می‌توانید در ذیل دیدن نمایید که از بین خوب ترینها و پرلایک ترین ها گزینه شده هست.

عکس سلفی بانو های بازیگر در پخش اختصاصی فیلم (فصل نرگس) ساخته نگار آذری که در ارگ تجریش به انجام رسانده شد. با حضور خانم یکتا ناصر, الهام پاوه نژاد, نازنین بیاتی و پریسا قهرمانی انتقادگر سینما. فیلمی که با توجه به مجموعه فیلم های در حال پخش, ارزش سینما رفتن را دارد.

عکس شماره 2 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)

یازدهمین جشن اجلاس منتقدان و نگارندگان سینمایی ایران پنجشنبه هفته گذشته در مرکز پرورش فکری خردسالان به انجام رسانده شد و بار دیگر جمعی پرستاره را رقم زد و غذای پست عکاسان و صفحه های هواداری را تا یک ماه دیگر فراهم سازی کرد. سارا بهرامی و می باشی مهدوی در حال وارد شدن به همین مهمانی.

عکس شماره 3 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)نازنین کریمی با ظاهر عجیب اش در این مهمانی. اگر غلط نکنم در پیش از اجزای این لباس در حمام های عمومی و به دست مردان ارجمند استفاده کنی میشد تا خدایی نکرده جو عمومی حمام ها مکدر نشود, ولی خب امروزه در لباس پلوخوری ستارگان سینما تجلی یافته و سبب تکدر جو عمومی اینستا گرام شده هست. کدامین استفاده کنی خوب تر بود؟

عکس شماره 4 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)قصه پاکرو هم در این مهمانی حضور یافت. احتمالاً به همین دلیل که به او خبر رسیده بود که قرار هست از استاد کیارستمی در این مهمانی تجلیل شود.

عکس شماره 5 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)این استوری خوشگل و مفهومی که ملاحظه می‌کنید, به دست یکی از نمایندگان ارجمند مجلس آپلود شده هست. نماینده عزیزی که علاقه زیادی به گیلاس دارد!

عکس شماره 6 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)همسر و فرزند جناب آقای شهاب حسینی نمایندگان شهاب برای شرکت در مهمانی مختلف هستند و چه نمایندگانی از این خوب تر؟

عکس شماره 7 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)آقای احسان خواجه امیری در جوار همسر و فرزند عزیزش پس از آخر یکی از کنسرت های شب های پیش وی.

عکس شماره 8 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)خیلی وقت بود هانیه از این عکس ها نگذارده بود و دلواپس شده بودیم. گرچه دلواپس حال دوست عکاسش! بحث دیگری که مورد بحث واقع می شود, نقش آن ایموجی کوآلا در کپشنِ بیشتر پست های هانیه هست! منظورش چه چیزی است؟ با این موجود محبوب و خسته, همزاد گمان کنی می کند؟

عکس شماره 9 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)جشن حافظ راکه یادتان هست؟ همان ضیافتی که چند هزار نفر دور هم جمع شدند و کف زدند و ثواب گرفتند. دیشب یک جشن دیگر در ذیل همان جشن گرفته شد تا برندگان جوایز بروند و ثواب شان را بگیرند! کلاً دنبال بهانه برای عکس گرفتن و نمایان کردن تیپهایشان هستند. سرکار خانم الناز شاکردوست در همین جشن.

عکس شماره 10 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس سلفی محبوب بانو گلاره عباسی و پدر عزیزش در حال گشت و گذار.

عکس شماره 11 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)ژوله ی ما 37 ساله شد و این تصویر و عکسی از جشنِ تولد سه نفره شان در جوار همسر و دخترک اش گندم کوچک, در یک کافه هست. تهنیت بی آخر به امیر مهدی عزیز. انشاالله همۀ وقت} سلامت باشد. 

عکس شماره 12 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)جمشید خان هاشمپور همراه با دختر عزیزش در مهمانی جشن حافظ 2. عکاس عجب دل و جرأتی داشته!

عکس شماره 13 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس زیبای علی اوجی و شریک زندگیش بانو نرگس محمدی در حاشیه جشنِ تولدی که برای آقای امید معلم گرفته بودند. ما که در این عکس های اثری از تولد نمی‌بینیم.

عکس شماره 14 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)آیا واقعا می دانستید اگر یک فوتبالیستی با یک بازیکن فوتبال دیگر ارتباط تصویری برقرار کند و شاتی از آن را در اینستا گرام نگذارد, از لیست تیمش خط خواهد خورد؟

عکس شماره 15 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)خانم الهه منصوریان با این پست حسابی محمدحسین میثاقی را شرمسار کرد. میثاقی آن قدر شرمسار شده که شنیده ایم می‌خواهد گزارش و خبرنگاری فوتبال را کند بگذارد و به اعلان سرزه و به نقل از ووشو توجه بکند.

عکس شماره 16 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)خانم لیلا بلوکات از دست آقای حمید فرخ نژاد آن‌قدر خندیده که فک اش از جای خود در رفته و ملزم شده با انگشت آن را نگه دارد.
عکس شماره 17 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)جناب آقای رضا صادقی و دختر خوشگلش /ایران/. چه نقل بکنیم. ما هم مثل شما قیافه مان مشابه علامت پرسش شده هست. 

عکس شماره 18 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس سلفی ای دیگر از جشن منتقدان سینما, با هنرنمایی نسیم ادبی, کمند امیرسلیمانی و بانوی آماده در همه عکس سلفی ها, سرکار بانو الهام پاوه نژاد! یعنی اگر یک روزی در یک مکانی فریده سپاه منصور به صورت اتفاقی افشین سنگ پرینت را نگاه بکند و با او عکس سلفی بگیرد, قطعا الهام پاوه نژاد هم در گوشه ای از کادر حضور دارد و تبسم می‌زند! 

عکس شماره 19 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)محرم نزدیک هست… سنگین تر بزن داداش!

عکس شماره 20 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس یادگاری دسته جمعی عزیزان هنرمند بعد از تماشای واپسین اجرای نمایش /Lamborghini/. سامان احتشامی, سمیرا حسینی, بانو میترا حجار, سیامک صفری و دخترش, سرکار خانم نیوشا ضیغمی, بدل امیر مهدی ژوله, جوانی های والتر وایت, امیر عظیمی, آقای اشکان خطیبی, سعید داخ و سایر عزیزان

عکس شماره 21 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)وقتی دیرتر از ساعت تعیین شده به منزل بازمیگردی و پدرت را نگاه میکنی که منتشرت هست.

عکس شماره 22 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)نوید محمدزاده در حاشیه جشن منتقدین سینما که از آن هم ثواب گرفت. کلا هر ضیافتی باشد نخست ثواب نوید برای کامل کننده نقش مرد را کنار می گذراند و بعد از آن بازی بقیه را قضاوت می‌کنند. 

عکس شماره 23 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)بانو ویدا جوان با لباسی به طرح گبه در این مهمانی حضور به عمل آورده بود.

عکس شماره 24 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)در ذیل پرش هایمان از این مهمانی به آن مهمانی, بازمیگردیم به پخش اختصاصی فصل نرگس و خانم تهمینه میلانی و السا فیروزآذر.

عکس شماره 25 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)بانو افسر اسدی در جشن جوایز جشن حافظ. 

عکس شماره 26 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)این بار راجع به پخش اختصاصی فصل نرگس هست. خانم یکتا ناصر و شایسته ایرانی, دو بازیگر سودمند این فیلم.

عکس شماره 27 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)حقیقتا عکس ها خیلی سودمند بُر خورده اند :»»»

ماهچهره خلیلی در جشن منتقدین سینما.

عکس شماره 28 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)خانم غزل شاکری در این یک سال کل کم کاری های زمان فعالیت هنری اش را جبران کرده و در همۀ جا وجودی فعال دارد. این بار در جشن منتقدین سینما.

عکس شماره 29 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)طناز بانو طباطبایی در حال ارتباط برقرار کردن با گربه ای که روی دیوار آپارتمان مرکز پرورش فکری خردسالان در حال توجه کردن بود. کلاً نود در صد گربه ها نود در صد از روزشان را در حال توجه کردن هستند. ده در صد بقیه اش را هم میدوند.

عکس شماره 30 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)آقای جواد عزتی و همسر جان در پخش اختصاصی فیلم /فصل نرگس/. 

عکس شماره 31 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)هادی حجازی فر و ثواب اش از جشن منتقدین سینما.

عکس شماره 32 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس تماشایی ستاره ها, در حاشیه مهمانی اعطای جوایز جشن حافظ. دلواپس نباشید, همۀ اعضای آماده در عکس که به هم مماس اند, با همدیگر محرم اند. مجید مظفری و دخترش, جناب رضا یزدانی و زن و فرزندش, آقای امین زندگانی و شریک زندگیش.

عکس شماره 33 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)رضا گلزار و ساره بات در جشن حمایت از پلنگ ایرانی. «مثلاً جشن حافظ نمی باشد و گوناگونی در مهمانی داریم» 

عکس شماره 34 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)چه عجب از دایره آن چند مهمانی بیرون رفتیم! و گرچه وارد یک مهمانی دیگر شدیم. عکس یادگاری هدایت هاشمی و شریک زندگیش در جوار مسعود خان کرامتی در مهمانی پخش اختصاصی /عبور موقت/. فیلمی به کارگردانی افشین هاشمی که هنرنمایی هم زمان مسعود کرامتی و اسماعیل محرابی در آن خیلی پرشور و محبوب هست. علی الخصوصی عمو اسماعیل محرابی که خیلی وقت بود خبری ازش نبود

عکس شماره 35 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)شیرین اسماعیلی بازیگر سودمند و کم حاشیه تلویزیون و سینما در جوار همشهریِ عزیزم گیتی خامنه, در یکی از مهمانی بالا!

عکس شماره 36 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس یادگاری سرکار خانم بهاره کیان افشار و نوید محمدزاده در جوار ستارگان نمایش /سی/ و بعد از تماشای آن. کنسرت – اکرانی که قادر هست یکی از شاهکار های این چند سال در عرصه هنرهای اکرانی اسم بگیرد. علی الخصوص هنرنمایی ناب سهراب پورناظری و آواز بی بدیل آقای همایون شجریان و گرچه بازی سودمند جناب آقای بهرام رادان, دلنیا آرام, آقای مهدی پاکدل و صابر ابر.

عکس شماره 37 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)حامد بهداد در جوار استاد جناب داریوش مهرجویی بعد از دریافت ثواب اش از جشن منتقدین سینما. جناب مهرجویی هروقت برای خرید شلوار به بوتیک می روند, به مغازه دار ذکر میکنند /یه شلوار پلوخوریِ آسانی بده/.

عکس شماره 38 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)خانم شبنم قلی خانی و دخترش در زیر مجسمه الهه اسپایدر من در یونان باستان.

عکس شماره 39 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)وقتی داری اینستا گرام بررسی میکنی که ناگهان پدرت گوشی ات را می‌بیند.

عکس شماره 40 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)رضا نیکخواه بازیگر کهنه کار بانمک همراه با دخترش در جوار جناب آقای مهران مدیری و همکارشان در پشت پرده سریال تلویزیونی دور همی که گویا قرار نمی باشد برنامه های از پیش ضبط شده اش به آخر برسد! جناب آقای مهران مدیری حتی اگر روزی چهار برنامه هم ساخته بود, طبیعتاً تاحالا میبایست تمام میشد.

عکس شماره 41 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس سلفی عزیزان در حاشیه کنسرت بهنام بانی, تنها خواننده ای که بی بیرون دادن حتی یک مجموعه, در همه ی جای ایران کنسرت به انجام میرساند و سودمند هم به فروش می رساند. آقای امید معلم, آقای جواد عزتی, خانم مه لقا باقری و ترلان پروانه در عکس حضور دارند.

عکس شماره 42 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)ملیکا جان زحمت بنده ایزد را دو چندان نکن. عکست را بگیر و پاشو. 

عکس شماره 43 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)وقتی کیفت از روی دوشت افتاده, ولی ژست برای عکاس اصلیتر از برداشتنِ آن هست!

عکس شماره 44 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)حمیرا ریاضی و دخترش در حاشیه جشن منتقدین سینما.

عکس شماره 45 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)به عقیده شما روی لثه بالای دندان های خاطره چه چیزی بوده که ملزم به این سانسور شده؟!

عکس شماره 46 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)بانو شقایق فراهانی علاقه باورنکردنی ای به متنهای پشت وانتی دارد و هفته ای چند عکس از این متنهای تماشایی میگذارد.

عکس شماره 47 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)عکس یادگاری عمو جناب اکبر عبدی و ارژنگ امیرفضلی در جوار استاد ایرج مهدیان, خواننده کهنه و محبوب کشورمون که مثل خیلی های دیگر دور از محیط موزیک هست و در پیرامون این شهر, عمر خویش را میگذراند. رویای تندرستی داریم برای این هنرمند با ارزش کشورمون. 

/آدم یه روز دنیا میاد یه روز هم از دنیا میره
کسی که دل باخته نباشه تنها میاد تنها میره
آدم یه روز دنیا میاد یه روز هم از دنیا میره
کسی که دل باخته نباشه تنها میاد تنها میره/

عکس شماره 48 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)علی جان /لوس/ را قبول داریم, ولی اگر کسی بهت ذکر کرده /گیرا/ می باشی, عزم گول زدن و تخربت را داشته! 

عکس شماره 49 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)بله. 

عکس شماره 50 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)کار خوبی کردید حامد جان. جواب اهانت, اهانت نمی باشد. 

عکس شماره 51 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)آزاده بانو آسایش داشتی کامنت ها را نمی بستی.

عکس شماره 52 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)پانته آ بهرام در حال بازدید از یک گالری. حقیقتا این لباس ها را از چه جایی گیر می آورند؟ 

عکس شماره 53 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)سرکار خانم سحر قریشی کلا کم نمیاورد. یعنی کم آوردن در ذاتش نمی باشد! کفش های بهنام بانی جان هم که از جنس پوست آفتاب پرست هستند و بسته به موقعیت تحول رنگ می دهند.

عکس شماره 54 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)

عکس العمل حامد بهداد به گرد و خاک جناب آقای جمشید مشایخی در جشن منتقدین سینما. رویای تندرستی داریم برای همه ی بزرگان سینما, علی الخصوص جناب آقای جمشید مشایخی و استاد جناب عزت الله انتظامی که هر دو از ستون های سینما هستند.

عکس شماره 55 ⇩
عکس تصاویر بازیگران + داغ خبری (314)

--------------------------------

مطلب از : خسرو ا.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دامن دوست به دست آر و ز دشمن بگسل ««« »»» مرد يزدان شو و فارغ گذر از اهرمنانتصاویر و عکسهای هنرپیشگان + داغ خبری (314) (55 عکس)


TT / 605 --- TP / 33%

گردآوری شده توسط : خسرو ا.
تاریخ گردآوری : 2017-08-21
در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط