تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان سرشناس ایران (308) (40 عکس)

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران (308)

عکس شماره 1 ⇩

تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران «308»

تصاویر و عکسهای هنرپیشگان معروف و شخصیت های معروف ایرانی در رسانه های آنلاین که غوغایی بوده اند برایتان در زیر جمع آوری شده اند. 

عکس سلفی سرکار خانم مهراوه شریفی نیا با مردم محبوب شهر اصفهان، در حاشیه پخش مردمی فیلم /پرسه در نزدیکیها من/ به کارگردانی غزاله سلطانی کارگردان جوانی که پیش از این با فیلم های کوتاه خود عناوین و ثوابهای بین المللی فراوانی را به دست آورده هست و امیدواریم در آینده بیشتر از موفقیت های ایشان بشنویم.

عکس شماره 2 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس آتلیه ای سمیرا حسن پور که فعالیت هنری اش پس از عروسی با سامان سالور به حداقل رسیده هست. درباره کپشن هم خدارا شکر که دوستانمان به صورت کامل اسکرین شات نگرفته اند و داستان در نطفه خفه شده هست!

عکس شماره 3 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308):»»»»
استوری منحصر به فرد نوید محمدزاده، در عکس العمل به #عکس سلفی–خواری رسمی ها.

عکس شماره 4 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)گریم شگفت انگیز امیر مهدی ژوله در /هزارپا/ی ابوالحسن داوودی. استاد عزیزم، می دانم که خیلی سرت شلوغ هست و از وقتی که واپسین کلاسمان به انجام رسانده شده خیلی سرشناستر و مطرح تر گشته ای، ولی ما هم چنان چشم براه ادامه کلاس های نیمه کاره مان می باشیم. اگر عزم ادامه کلاس ها را ندارید، اطلاع دهید

تا ما از این بیشتر امیدوار و چشم براه نمانیم، یا این که حداقل ما بقی شهریه مان را پس بدهید! عرض دیگری نیست، روی گندم را ببوس. در خلال دروغ به چه دلیل، دلمان هم برایتان تنگ شده هست.

با تشکر، یکی از علافان دوره حرفه ای بانمک نگاری.

عکس شماره 5 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)خانم مریم معصومی اگر بیشتر از خاطره حاتمی نباشد، کمتر از آن نیازمندِ جلب توجه نیست، ولی خب مانند خاطره با دست خالی به سراغ این احتیاج خود نمی‌رود و بابت آن کلی خرج میکند! مثلاً خدا تومن خرج بافت آفریقایی موهایش می‌کند، موهایی که تا همین هفته گذشته بلوند بود و احتمالاً هفته ی بعد تیفوسی خواهند شد.

عکس شماره 6 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)کوروش سلیمانی برای عرض ادب به ملاقات پدر عالیجناب مرحوم آقای عارف لرستانی در مغازه اش رفته بود که این استوری تلخ را آپلود کرد.

عکس شماره 7 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)ترلان جان این استوری از نگاه تو و طرفدار های دهه هشتادی ات خیلی محشر و تماشایی هست، ولی برای کهنه تر ها تنها یادآورِ هنگ کردن اینترنت اکسپلورر هست و دیگر هیچ.

عکس شماره 8 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)غلامرضا صنعتگر و پسرِ خروس نشان اش در حاشیه یک مهمانی.

عکس شماره 9 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)چهره مغموم شراره دولت آبادی بازیگر کهنه کار تلویزیون و سینما در مهمانی خداحافظی با ناصر فرهودی صدابردار نامی آهنگ و سینمای کشورمون که چندی پیش در سالن همبستگی برگزار شد. روحش شاد و یادش گرامی.

عکس شماره 10 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)ماهان بهرام خان به سفر خارج رفته و با این عکس ماموریت پست گذاری اش در اینستا را اول کرده هست.

عکس شماره 11 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)مشارکت آقای پژمان بازغی، جمشید خان آریا و خانم آزاده زارعی در یک برنامه ی اخیر. افتخاری که نصیب پژمان و آزاده شده هست.  

عکس شماره 12 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)خانم فریبا نادری با این پست روز روزنامه نگار را به همۀ این عزیزان و این قشر زحمتکش و ستمدیده تهنیت گفت. توجه کرده‌اید که بیشتر اقشار زحمتکش و ستمدیده هستند؟!

عکس شماره 13 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)رسول صدرعاملی همراه با هومن بهمنش و همکارشان به مزار استاد کیارستمی در لواسان سر زده بودند که ضروری نگاه کردند این بحث را اطلاع رسانی کنند. 

عکس شماره 14 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)خوش بگذرد ارسلان جان. فقط حواست باشد که برای عکس هایت لوکیشن نزنی. رخداد هست دیگر، ناگهان نگاه کردی بعضیها پیگیر بودند و خود آنها را منتقل کردند! 

عکس شماره 15 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)امتناع و حفظ طمأنینه در قبال /دایورت کردنِ/ برخی موضوعات، واقعاً خیلی دشوار هست. 

عکس شماره 16 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)آقای احسان خواجه امیری با این عکس خوشگل در جوار پدرش استاد ایرج، از بر گشت خود به کشورمان گزارش کرد. 

عکس شماره 17 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)ضیافت میلاد اختصاصی امیررضا رشادت در جوار دخترش دیار و دوست کهنه اش شهرام حقیت دوست. تهنیت به امررضای عزیز. 

عکس شماره 18 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)پوران بانو درخشان دویست و شیش را پارک کرده و همراه با سرکار خانم نفیسه روشن در حال رفتن به یک مهمانی هستند. 

عکس شماره 19 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)خاطره بازی امیر غفارمنش با این عکس زیرخاکی از روزهای فرآوری آلبوم به یاد ماندنی /ساعت خوش/. در جوار رضا شفیعی جم، نصرالله رادش، محسن حاجیلو، آقای سعید آقاخانی و یوسف صیادی. عزیزانی که امروز همه باتجربه بانمک و طنز به حساب مییایند.

عکس شماره 20 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس سلفی دوست داشتنیِ امیریل محترم و یاسمینا باهر، زوج محبوب تلویزیون و سینما. رابطه مستقیم مقدار تبسم امیریل، با اداهای شریک زندگیش در نوع خود تماشایی هست. 

عکس شماره 21 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)المیرا شریفی مقدم با این عکس سلفی در جوار همکارانش روز روزنامه نگار را به همۀ روزنامه نگار های عزیز تهنیت گفت. ما هم این روز را به همۀ این عزیزان تهنیت عرض می کنیم و برای همۀ شان رویای سلامتی و موفقیت داریم.

عکس شماره 22 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)هم‌چنین تهنیت به خبرنگاران مستقر در مکان.

عکس شماره 23 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)آناهیتا همتی، بانوی همۀ وقت} بشاشِ تلویزیون و سینما در حال گشت و گذار در ارتفاعات استان تهران. 

تصاویر و عکسهای هنرپیشگان

عکس شماره 24 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس سلفی خانم مریلا زارعی و خانم بهنوش طباطبایی در جوار یک طرفدار عزیز در خلال پروازشان. گویا دست مریلا بانو برای عکس سلفی گرفتن تازه تازه راه افتاده هست.  

عکس شماره 25 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)سروش رفیعی و آقای علیرضا جهانبخش همدیگر را به صورت اتفاقی در یکی از شهرهای کشور هلند ملاقات کردند که منتهی به این عکس یادگاری شد. سروش در تیم الخور کشور قطر و علیرضا برای آلکمار کشور هلند توپ می‌زند.

عکس شماره 26 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس سلفی بانو های هنرمند در در یک مجموعه دور همی محبت آمیز. احتیاج به شناسایی ندارند ولی خب محض احتیاط می بایست عرض کنم که بانو رز رضوی، فاطمه گودرزی، مرجانه منتخب، فریبا کوثری، خانم لیلا بلوکات، خانم لاله اسکندری و کمند امیر سلیمانی. کاملاً معلوم هست از عزم برنامه چیده اند تا سرکار خانم پرستو صالحی راکه در شهر شیراز هست، آزار دهند. 

عکس شماره 27 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس سلفی جناب علی صادقی در یک اردوگاه تابستانی در یکی از کشورهای اروپایی. از آن اردوگاه هایی که شب هایش شلوغ می‌شود و معمولاً چیزی از آن در دلیلِ حضار نمی ماند. 

عکس شماره 28 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)علی جان جسارتاً منظورت از کپشن، خود تو که نمی باشی؟! اگر یک در صد چنین احتمالی وجود دارد، بگو تا دسته جمعی اینستا را دی اکتیو کنیم! جهان هستی و سامانهٔ خورشیدی را بابت ماه انسداد روز گذشته شرمسار کردی.

عکس شماره 29 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)کاوه جان به چه دلیل از حقیقت گریز می‌کنی؟ همه ی ما سودمند می دانیم که معتاد هستی. می دانیم که به ورزش کردن اعتیاد داری، پس الکی خود تو را غمناک نکن. «به همان عدد حسابِ سابق، سپاس.» 

عکس شماره 30 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)از چهره جناب آقای مهران مدیری کاملاً معلوم هست که خودش هم این حقیقت را پس نزده که فیلمش آن طور که می بایست سودمند باشد نیست و در رودربایستی به پخش ها میرود. 

تصاویر هنرپیشگان

عکس شماره 31 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)هادی طباطبایی و پسرش در فرحزاد، درکه، لواسان، کن سولقان یا همچین جاییکه مردم بعد از بردباری 2 ساعت راهبندان در روزهای تعطیل، به آنجا رفته و در محیط بسته روی قالی سوخته و کثیف میخوابند و معدود هوای سودمند آن مکان را با دود قلیان، مزین می‌کنند و با سردرد به خانه بازمیگردند. 

عکس شماره 32 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)زیرپوش های قدیمی پدرهایتان را دور نیاندازید. گویا به تازگی مد شده هست.

عکس شماره 33 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس سلفی الهام پاوه نژاد و کمند امیرسلیمانی بعد از اجرای نمایشِ الهام. رفقا در جریان این مورد باشند که سالاد سزار ماده غذایی رژیمی محسوب می‌شود، به شرطی که به اندازه یک پاتیل نباشد!

عکس شماره 34 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عجب تصویر و عکسی. عمو فردوس کاویانی، شادروان نادیا دلدار منتخب و نسرین مقانلو در پشت پرده یکی از سریالهای آن زمان. رویای سلامتی داریم برای عمو فردوس، امیدواریم به زودی تندرستی اش را دوباره بازیابد. روح بانو منتخب هم همۀ وقت} شاد باشد. 

عکس شماره 35 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)کوروش سلیمانی در ذیل کرمانشاه گردی، با دختر نازنین اش به ملاقات طاق بستانِ با ابهت رفتند. کرمانشاه یکی از خوشگل ترین شهرهای کشورمون از منظر خوشگلی های طبیعی و ارگانیک و تاریخی هست و سفر به آن را حتما توصیه می کنم. 

عکس شماره 36 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)فریبا کوثری و فاطمه گودرزی مهره های اثبات مجموعه دور همی ها هستند و بقیه اشخاص به آن اضافه و کم می‌شوند. این بار در جوار ژاله صامتی، زهره حمیدی و فاطمه هاشمی.

عکس شماره 37 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس سلفی بی شرح دو تن از هنر مندان دیارم، در پشتِ صحنه اثری که قرار هست از رسانه ملی دیارم پخش شود. متین ستوده و رویا میرعلمی.

عکس شماره 38 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)عکس یادگاری عوامل نمایش/ چنانچه فوت بشوی/، با محمدعلی ابطحی فعال سیاسی، بعد از اجرای شب قبل شان. با حضور نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، الهام کردا، آقای رضا بهبودی، امیرحسین فتحی، کاظم سیاحی و سایر رفقا. اکرانی به کارگردانی سمانه زندی، یکی از اکرانهای سودمند این شبها که در ایرانشهر اجرا میشه.

عکس شماره 39 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)با این عکس هنری از نورا هاشمی مقاله امروزمان را به آخر می بریم.

عکس شماره 40 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان معروف ایران (308)

*****************************************

نگارنده : بهرام ت.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از سخن چينان ملالت‌ها پديد آمد ولی ««« »»» گر ميان همنشينان ناسزايی رفت رفتتصاویر و عکسهای هنرپیشگان و هنر مندان سرشناس ایران (308) (40 عکس)


TT / 878 --- TP / 60%

گردآوری شده توسط : بهرام ت.
تاریخ گردآوری : 2017-08-09
در دسته بندی : ایران
برچسب ها : هنرمندان

مطالب مرتبط