تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307) (35 عکس)

عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی (307)

عکس شماره 1 ⇩

تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان «307»

جدیدترین تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و اشخاص معروف ایرانی را برایتان که به جهان سینما موزیک و ورزش علاقه دارید حاضر نموده ایم.

بیشتر مردم وقتی موهای خود را کچل می‌کنند و یا به جبر دوران دچار شده و پیشانی شان بلند میشود، از ریخت و چهره می افتند و با سرعت در پی جوانسازی و کاشت و بلند کردن آن هستند، بعضیها هم برعکس.

بی مو خوشتیپ تر اند. امیر مردی یکی از آنهاست. امیر جان بدان هر که پیشنهاد داده با موی بلند «نسبت به حالت طبیعی ات» عکس بگیری از روی حسادت این صحبت را زده.

عکس شماره 2 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)

خب شد روی دیوار نگاشته دست نزنید، وگرنه پایش می‌کرد و میرفت منزلشان.

عکس شماره 3 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)مهدی جان وظیفه خود تو و ما را معلوم کن. عاقبت طوفان یا سنگ؟! خیلی تفاوت دارند!

عکس شماره 4 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)ای بابا… نمی بایست اینگونه میشد، حداقل چندین ماه دیگر ادامه میدادید تا ما برای مطلبمان مضمون داشته باشیم. کلا دو هفته همۀ چیز سودمند بود و بعد از آن سه ماه هست که علیه هم تیر هوایی می زنید.

عکس شماره 5 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)ممنون علی جان، ولی پس نزن با مشاهده این قیافه حال هیچ کسی سودمند نمی‌شود، هم اگر کسی سودمند باشد، پس از مشاهده این دیگر سودمند نخواهد بود.

عکس شماره 6 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)علی صالحی، آقای رضا عطاران و علی عامل هاشمی در پشت پرده فیلم “هزار پا” ساخته جدید ابوالحسن داودی کارگردان کارکشته و سودمند سینمای کشورمون. “نان، عشق، موتور هزار”، “رخ دیوانه” و “من زمین را پسندم” از کارهای به یاد ماندنی جناب داودی به شمار می روند که این بار با “هزار پا” در فکر فتح گیشه هست.

عکس شماره 7 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)استراحت مطلق به روش بهاران بنی احمدی، بازیگر سودمند تئاتر و سینمای کشورمون. ما یک فهرستِ آلترناتیو متشکل از صفحه برخی عزیزان داریم که در مواقع فقدان عکس و مضمون در لیست شروع به سراغ آن می رویم. امروز یکی از آن مواقع بود و بهاران یکی از اعضای آن لیست!

عکس شماره 8 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)بعد انتظار دارند جوان تر ها رعایت کنند.

عکس شماره 9 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)آقای رامبد جوان با این عکس عنوان کرد که جای استاد شکیبایی در برنامه اش بسیار خالی هست. نه تنها در برنامه تلویزیونی خندوانه، جای خالی عمو خسرو در همه قسمتهای هنر اکرانی کشورمون بسیار محسوس هست. کامنت باورنکردنی ارژنگ امیرفضلی در زیر پست هم لازم به تفصیل ما ندارد. 

عکس شماره 10 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)عزیزا، خوشایندا، مهربانا، دلربایا. ای که باعث آشتی دشمنان و دلیل صلح تمام بین المللی. ای گیراتر از بکهام و ای باهوش تر از زیدان! گرچه می‌دانم حسین مهری عکست را خراب کرده ولی خب به بزرگی خود از اشتباهش بگذر.

عکس شماره 11 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)حبیب رضایی و آقای احسان کرمی با گریم های متفاوت خود در نمایش “آیینه های رو به رو”. احسان ذکر کرده که این برنامه یک “فیلم تئاتر” هست. یعنی هم فیلم هست، هم تئاتر! گوش ما که اولین بار هست با چنین چیزی آشنایی پیدا می کند، باید منتظر ماند و دید که خروجی اش چه می‌شود.

عکس شماره 12 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)حقیقتا قرار نمی باشد حرص عکس گرفتنتان در کابین خلبان کمی آرام گیرد؟!

عکس شماره 13 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)عکس العمل مسعود دهنمکی مرد دائم الواکنشِ سینما، به داستان عکس سلفی برخی نمایندگان ملت با یکی از مهمانان مراسم تحلیف ریاست جمهوری.

عکس شماره 14 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)استاد عبدالله اسکندری از فرامرز خان صدیقی بازیگر کهنه سینما و گریمش در آلبوم دلشدگانِ استاد حاتمی، یاد کرد. فرامرز صدیقی یکی از هنرپیشگان باتجربه و خوش پیشینه سینمای ما هستند. به صحبت ما اعتماد کنید از google کردنِ اسم ایشان امتناع کنید! 

عکس شماره 15 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)خانم پریناز ایزدیار کماکان در دریاست و دارد تفریحات دریایی – ایرانی می کند. 

عکس شماره 16 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)ماهایا پطروسیان از بازی خود در برنامه جدید تینا پاکروان گزارش کرد. تینا جان بگذار کافه ات یک میزان پا بگیرد و بعد سراغ فیلم ساختن برو! بالا سرش نباشی این اول کاری کله پا می شوی.

عکس شماره 17 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)آقای دانیال حکیمی و پستی مشترک درمیان همه آقایان میانسالِ ایرانی.

عکس شماره 18 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)یکی دیگر از اعضای لیست آلترناتیو، کیارش پوزشی از گروه سون در پرواز شهر اهواز – تهران. کیارش جان خود تو را معذب نکن و عینکت را دربیاور. بعید می‌دانم کسی به جا بیاورد.

عکس شماره 19 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)فاطمه بانو گودرزی و فریدون جیرانی در مراسم اختتامیه فستیوال فیلم شهر.

عکس شماره 20 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)ترلان پروانه در تصاویر و عکسهای جامانده از مراسم اختتامیه این مراسم.

عکس شماره 21 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)حمید خان ما را در چه حدی از بینایی و آی کیو فرض کرده ای که چنین پرسشی به بحث گذاشته ای؟!
عکس شماره 22 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)عکس سلفی جذاب بروفه و همکاران در پشت پرده کار تازه اش “هاتف”. اشاره ی بانو بروفه به این که پلان در “روز” ضبط شده هست، یکی از رسوا سازیهای بزرگ سده به حساب می‌آید.

عکس شماره 23 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)مجید یاسر با این عکس سلفی در جوار سرکار خانم بهنوش بختیاری و سیدجواد رضویان از پایان فیلم برداری “دم سرخ ها” گزارش کرد. خب به تندرستی. بعدش؟ 

عکس شماره 24 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)وقتی همه ی رفقایت در برنامه “سی” بازی هستند ولی تو را راه نداده اند. 

عکس شماره 25 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)نه به ویوی خانه علی پهلوان که رو به اپراهاوس و هاربر بریجِ سیدنی هست، نه به ویوی خانه ما که به وانت آقا وحید و حیاطِ خانه ثریا بانو ختم میشود.

عکس شماره 26 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)آقای زانیار خسروی با این عکس با نشاط از خود او دو خبر برای ما دارد. یکی اینکه قرار هست کنسرت بگذارد و از هر کنسرت 50 میلیون به جیب بزند، دوم اینکه قرار هست یک موزیک بیرون بدهد و باز با آن آهنگش هم خداتومن به فروش برساند. برگزیده اینکه، نوش جانش. 

عکس شماره 27 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)مونا فرجاد، خسرو احمدی و لیلا بهره مند هستی، هنرپیشگان یکی از اکرانهای این شبها هستند. 

عکس شماره 28 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)عکس خوشگلی که یکی از عکاسان از جناب پژمان بازغی و دخترش نفس بانو در حاشیه یکی از مراسم جدید گرفته هست. 

عکس شماره 29 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)زوج آرتیست، آقای امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در یک غذاخوری صید دوربین یکی از عکاس ها شده اند. 

عکس شماره 30 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)سرکار خانم بهنوش بختیاری در یک تالار خوشگلی در خلال انجام عملیات.
عکس شماره 31 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)این هم پس از پایان عملیات.

عکس شماره 32 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)حسین ماهینی بازیکن سودمند پرسپولیس در جوار شریک زندگی و بچه نازنین اش.

عکس شماره 33 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)فریبا کارشناس، آقای مهدی سلطانی و خانم رویا نو نهالی در پخش مردمی قسمت هشتم دومین فصل شهرزاد که در خوب ترین حالت می‌توان گفت ماکتی بدفرم از فصل اولش هست.

عکس شماره 34 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)تسلیت به علی قربان زاده عزیز، آرتیست متشخص و ارزش دارنده سینمای کشورمون که در غم از دست دادن خواهرش سوگوار شده هست. پیام تسلیت سرکار خانم مهناز افشار به علی قربانزاده را مشاهده می کنید.

عکس شماره 35 ⇩
عکس تصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307)

---------------------------------------------------

متن از : دنيا ش.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بازار شوق گرم شد آن سروقد کجاست ««« »»» تا جان خود بر آتش رويش کنم سپندتصاویر و عکسهای هنرپیشگان و چهره های کشورمان (307) (35 عکس)


TT / 743 --- TP / 66%

گردآوری شده توسط : دنيا ش.
تاریخ گردآوری : 2017-08-08
در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط