تصمیم رئیس جمهور بر آن شد که این سه وزیر بروند

تصمیم رئیس جمهور بر آن شد که این سه وزیر بروند

وزیر بهداشت در یادداشتی در کانال تلگرامی‌اش نگاشت:‌ بعد از مشورت‌های فراوان، تصمیم جناب آقای دکتر روحانی بر آن قرار گرفت که سه تن از وزرا مکان خود را به همکاران دیگری بدهند، با این امید که ارائه‌ی خدمات به مردمان شریف کشورمان زمین خوب تر از گذشته به ثمر رسد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در یادداشتی که در کانال تلگرامی اش انتشار داد آورده است: آشنایی اینجانب با این دوستان عزیز و شریف منحصر به سه سال و چندین ماه گذشته است و در این مدت شاهد بودم برای خدمت به هموطنان از هیچ کوششی دریغ نکردند. البته آگاهی میدارم، گروهی این سخن را نمی پذیرند؛ موضوعی که در رابطه با هر مسئولی از جمله من نیز صادق است اما شهادت به انجام وظیفه از سوی هر فردی را وظیفه ای اخلاقی آگاهی میدارم.

باید آگاهی بداریم این آمدن ها و رفتن ها نه تنها اقتضای کار اجرایی که گاه یک ضرورت است؛ پس خدمات این خادمان را نادیده نگیریم و زحمات شان را پاس بداریم؛ همچنان که در درگاه الهی ذخیره ای خواهد بود برای آخرت ایشان.

____________________________________

تهیه و تدوین: رامين ژ.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بازگويم نه در اين واقعه حافظ تنهاست ««« »»» غرقه گشتند در اين باديه بسيار دگرتصمیم رئیس جمهور بر آن شد که این سه وزیر بروند


TT / 37 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : رامين ژ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جمهور
برچسب ها :

مطالب مرتبط