تصویربرداری مجموعه "همسایه ها" جمعه این هفته از سر گرفته می شود

تصویربرداری مجموعه "همسایه ها" جمعه این هفته از سر گرفته می شود

آماده کننده سریال تلویزیونی "همسایه ها" نقل کرد: این کلکسیون تلویزیونی در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای ساخته خواهد شد و برای انتشار در پس از ماه صفر از شبکه دوم سیما درنظر گرفته شده است.

علیرضا سبط احمدی آماده کننده سریال تلویزیونی "همسایه ها" اطراف آخرین حالت ساخت این کلکسیون تلویزیونی به خبرنگار گروه فرهنگی «نسیم آنلاین»، نقل کرد: کار ساخت کلکسیون تلویزیونی همسایه ها تا امروز چیزی در حدود 20 درصد پیشرفت داشته است. بر این اساس از روز جمعه این هفته نیز کار ادامه خواهد یافت.

وی اضافه کرد: البته برای آقای آرش معیریان کسالتی رقم خورد که ایجاب کرد تا به دلیل معضلی که برای پای او پدید آمده بود ناچار شد تا استراحت مطلق داشته باشد و به همین دلیل هم ناچار شدیم تا از مهران غفوریان به عنوان کارگردان این سریال بهره گیریم.

این آماده کننده ادامه داد: بر این اساس ادامه کار تصویربرداری این کلکسیون تلویزیونی از روز جمعه 30 مهرماه مجددا از سر گرفته خواهد شد. تا امروز نیز 20 درصد این کار که چیزی در حدود 4 الی 5 قسمت می شود استخراج شده است.

سبط احمدی خاطرنشان کرد: فیلمنامه کلکسیون تلویزیونی "همسایه ها" تغییرات جزئی خواهد داشت. همچنین این احتمال وجود دارد تا در برخی از عوامل این سریال تغییراتی شکل بگیرد. این سریال تلویزیونی در 40 قسمت 45 دقیقه ای ساخته خواهد شد و برای انتشار در پس از ماه صفر از شبکه دوم سیما درنظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: لوکیشن های این کلکسیون تلویزیونی تا الان که ثابت بوده و در کل هم تقریبا ثابت و در ساختمانی در خیابان آیت الله کاشانی در غرب شهر تهران است. بر این اساس لوکیشن ها فعلا ثابت است تا نگاه بکنیم که روند فیلمنامه چه شرایطی را برای ما بوجود مییاورد.

گفتنی است در کلکسیون تلویزیونی "همسایه ها" بازیگرانی شامل سید جواد رضویان، مهران غفوریان، نعیمه نظام دوست، سمانه پاکدل، پوراندخت مهیمن، سپند امیرسلیمانی و سیروس گرجستانی بازی می کنند.

---------------------------------------------------

مسئول متن : آزاده ی.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای صبا امشبم مدد فرمای ««« »»» که سحرگه شکفتنم هوس استتصویربرداری مجموعه "همسایه ها" جمعه این هفته از سر گرفته می شود


TT / 56 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : آزاده ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فرهنگی هنری
برچسب ها : همسایه

مطالب مرتبط