خبر تصویر و عکسی از نمایشگاه جهانی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016 انجام نمایشگاه جهانی سرامیک و سفالینه در کشور چین

گزارش تصویری از نمایشگاه بین المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016 برگزاری نمایشگاه بین المللی سرامیک و سفالینه در چین

عکس شماره 1 ⇩
سیناپرس: شهر جینگ داجان در شرق چین میزبان نمایشگاه نگاه کن المللی سفال، سرامیک و چینی است که در آن نمونه های آثار هنری، ظروف چینی و نقشهای مفهومی ساخته شده با سفال، سرامیک یا چینی به اکران قرار داده شده است. این نمایشگاه از روز پیش آغاز به فعالیت کرده است.

هنر سفالگری ، کاشیکاری و سرامیک سازی را می شود یکی از کهن ترین هنرهای بشر آگاهی داشت که نقشی اصلی در زندگی انسان ایفا کرده است. از دوران باستان و همزمان با بهره گیری از سفال و ساخت ظروف سفالی در دوران پیش از تاریخ، زندگی انسان و سفال پیوند خورده بود و در ادامه و بعد از بهره گیری از متد لعاب خانمی، شاهد استفاده گسترده از ظروف سفالین لعابدار و سرامیک های خوشگل در تمدن های گوناگون انسانی هستیم.

در این نمایشگاه آثار گوناگون سفالین؛ چینی ها و کاشی های هنری و مفهومی از سر تا سر دنیا به اکران قرار داده شده است.

در این میان کشور چین به عنوان یکی از کشورهای صاحب سبک در این حوزه که همواره به خاطر ساخت ظروف چینی مخصوص که از خاک کائولین ساخته می شود، در سطح دنیا شناخته شده بود و این هنر از قرن ها پیش تا امروز ادامه داشته است. به تازگی نمایشگاه بزرگی از آثار هنری ساخته شده از سرامیک و سفالینه های لعابدار با عنوان نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016 یا 2016 China Jingdezhen International Ceramic Fair در کشور چین و به میزبانی شهر  جینگ داجان در استان جیانگ ژی واقع در شرق کشور چین در حال برگزاری است. در این نمایشگاه آثار گوناگون سفالین؛ چینی ها و کاشی های هنری و مفهومی از سر تا سر دنیا به اکران قرار داده شده است. این نمایشگاه از روز پیش آغاز به فعالیت کرده و با استقبال عالی ای از سوی هنرمندان ، مردمان و صاحبان صنایع و بازرگانان فعال در این حوزه رو به رو شده است.

در این گزارش عکس و تصویری شاهد برخی از آثار ارائه شده در این نمایشگاه هستید.

منبع: xinhuanet

ترجمه: احسان محمدحسینی

عکس شماره 2 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین این نمایشگاه از روز پیش آغاز به فعالیت کرده است.
عکس شماره 3 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین هنر سفالگری ، کاشیکاری و سرامیک سازی را می شود یکی از کهن ترین هنرهای بشر آگاهی داشت که نقشی اصلی در زندگی انسان ایفا کرده است.
عکس شماره 4 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین شهر جینگ داجان در شرق چین میزبان نمایشگاه نگاه کن المللی سفال، سرامیک و چینی است
عکس شماره 5 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین در این نمایشگاه نمونه های آثار هنری، ظروف چینی و نقشهای مفهومی ساخته شده با سفال، سرامیک یا چینی به اکران قرار داده شده است
عکس شماره 6 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین از دوران باستان و همزمان با بهره گیری از سفال و ساخت ظروف سفالی در دوران پیش از تاریخ، زندگی انسان و سفال پیوند خورده بود
عکس شماره 7 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین بعد از بهره گیری از متد لعاب خانمی، شاهد استفاده گسترده از ظروف سفالین لعابدار و سرامیک های خوشگل در تمدن های گوناگون انسانی هستیم.
عکس شماره 8 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین در این میان کشور چین به عنوان یکی از کشورهای صاحب سبک در این حوزه که همواره به خاطر ساخت ظروف چینی مخصوص که از خاک کائولین ساخته می شود، در سطح دنیا شناخته شده بود و این هنر از قرن ها پیش تا امروز ادامه داشته است.
عکس شماره 9 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین این نمایشگاه از روز پیش آغاز به فعالیت کرده و با استقبال عالی ای از سوی هنرمندان ، مردمان و صاحبان صنایع و بازرگانان فعال در این حوزه رو به رو شده است.
عکس شماره 10 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین ه تازگی نمایشگاه بزرگی از آثار هنری ساخته شده از سرامیک و سفالینه های لعابدار با عنوان نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016 یا 2016 China Jingdezhen International Ceramic Fair در کشور چین و به میزبانی شهر جینگ داجان در استان جیانگ ژی واقع در شرق کشور چین در حال برگزاری است.
عکس شماره 11 ⇩
عکس گزارش عکس و تصویری از نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016		برگزاری نمایشگاه نگاه کن المللی سرامیک و سفالینه در چین نمونه آثار هنری ارائه شده در نمایشگاه

--------------------------------------------------

نگارنده : فرزاد خ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بلاگردان جان و تن دعای مستمندان است ««« »»» که بيند خير از آن خرمن که ننگ از خوشه چين داردخبر تصویر و عکسی از نمایشگاه جهانی سرامیک و سفالینه جینگ داجان 2016 انجام نمایشگاه جهانی سرامیک و سفالینه در کشور چین


TT / 257 --- TP / 40%

گردآوری شده توسط : فرزاد خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های علمی
برچسب ها : سفالینه , المللی , سرامیک , نمایشگاه , برگزاری , جینگ , داجان

مطالب مرتبط