تصویر و عکس: گریم حمید فرخ نژاد در فیلم گشت ارشاد 2

عکس: گریم حمید فرخ نژاد در فیلم گشت ارشاد 2

عکس شماره 1 ⇩

ساخت فیلم گشت ارشاد 2 با بازی حمید فرخ نژاد شروع شد. در ذیل اطلاعاتی از فیلم گشت ارشاد 2 را مطالعه خواهید کرد.

جزئیات فیلم گشت ارشاد 2

فیلمبردارى "گشت ارشاد ٢” به کارگردانى سعید سهیلى به تازگى در تهران و در حمامى عمومى شروع شده و در نخستین سکانس فیلم حمید فرخ نژاد برابر دوربین رفت. بر اساس برنامه ریزى ها فیلمبردارى تا آخری ها فصل تابستان ادامه دارا خواهد بود.

حکایت سرى دوم این فیلم از زمانى شروع مى شود که عباس و حسن بعد از پنج سال از زندان آزاد شده و به سراغ عطا مى روند. عطا در این مدت در کما بوده و به تازگى به هوش آمده و به زندگى عادى بازگشته. این سه رفیق دوباره باهم همگام مى شوند و در پى کارى شرافتمندانه مى گردند اما بعد از سعی هاى بسیار سرانجام ناگزیر مى شوند دوباره. . .


گریم حمید فرخ نژاد در گشت ارشاد 2

عکس شماره 2 ⇩
عکس عکس: گریم حمید فرخ نژاد در فیلم گشت ارشاد 2

 

حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایى، ساعد سهیلى، بهاره افشارى، ترلان پروانه، سارا سهیلى، ساناز طارى، امید روحانى، اسداله یکتا و … هنرمندان بازیگر فیلم می باشند. این فیلم یک بازیگر صورت دیگر هم دارا هست که به زودى برگزیدن مى شود

سعید سهیلى و حمید فرخ نژاد آماده کردن کنندگى "گشت ارشاد ٢” را بر عهده دارا هستند و نخستین اکران فیلم در مراسم فیلم فجر خواهد بود.
***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد***

نگارنده: جهانگير ف.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نشاط و عيش و جوانی چو گل غنيمت دان ««« »»» که حافظا نبود بر رسول غير بلاغتصویر و عکس: گریم حمید فرخ نژاد در فیلم گشت ارشاد 2گردآوری شده توسط : جهانگير ف.
تاریخ گردآوری : 2016-07-19
در دسته بندی : ارشاد
برچسب ها : گریم
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :