تصویر و عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)

عکس بازیگران مشهور + اخبار داغ ستاره ها (315)

عکس شماره 1 ⇩

عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها «315»

واپسین عکس های هنرپیشگان معروف ایرانی در اینستا گرام را می‌توانید در ذیل نگاه کردن کنید که شامل ورزشکاران و خواننده ها هم می شه.

استاد داود میرباقری و استاد عبدالله اسکندری مهمان اجرای شب قبل نمایش /آیینه های رو به رو/ بودند و در اتمام این تصویر یادگاری را در جوار عوامل این نمایش تحسین برانگیز از جمله کارگردان محمد رحمانیان و هنرپیشگان آن خانم بهنوش طباطبایی, آقای احسان کرمی, مائده طهماسبی, رویا تیموریان و سایر عزیزان, گرفتند. اکرانی که نمایشنامه آن را استاد بهرام بیضایی سالها پیش آفریده هست.

عکس شماره 2 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)شوخی ضعیف و زننده حسام نواب صفوی با سرکار خانم آزاده نامداری. آزاده بانو که پس از رویدادها تازه به /گرد بودن زمین/ ایمان آورده, جواب وی را داده هست.

عکس شماره 3 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)خانم نیوشا ضیغمی در حاشیه یک مهمانی. سلایق و علایق مردم و همین طور مُد روز دارد به معیارهای خوشگلی شناختیِ دهه شصت و پنجاه بر میگردد. مانتوی مخمل سرخ برای همان زمان هست.

عکس شماره 4 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)gym چه است؟

جاای هست که هنر مندان هفته ای یک‌بار لباسهای ورزشی مارک خود را پوشیده و به همراه رفیق دوربین دارشان به آنجا می‌روند و به همراه زلم زیمبو های لاکچری خود تصویر هنری می گیرند.

عکس شماره 5 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)آناهیتا همتی یک تصویر زیر خاکی و سنگین از مرحوم کاوه گلستان و جناب عباس کیارستمی برای روز بین المللی عکاس ها به اشتراک گذارد. آلبوم تصویر و عکس هایی که زنده یاد گلستان از عالم جنگ «دفاع مقدس و جنگ کشور ایالات متحده و کشور عراق» در اختیار رسانه های جهان گذارد, تعداد زیادی از مردم جهان را با این واقعه تلخ و سهمگین آشنا ساخت و جوایز معتبر زیادی را از آن خود کرد, انتها سر هم در یکی از این نبردها کشته شد و جهان عکاسی را از حضور خود بی نصیب کرد. روحش شاد

عکس شماره 6 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)آقای بهرام رادان در مهمانی پخش عمومی فیلم /زادبوم/ ساخته ابوالحسن داودی که پس از 10 سال از بین بردن دستگیر شده هست.

عکس شماره 7 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)بیژن بنفشه خواه, پس از خروج از کنسرت آقای حامد همایون. «نمی دانم ربطش چه است, فقط خواستم به حامد گیر بدهم»

عکس شماره 8 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)روز گذشته سالگشت درگذشت بانو سیمین بهبهانی سراینده نامی کشورمون بود که خانم بهاره رهنما با این پست از ایشان یاد کرد.

/دلم گرفته ای رفیق! هوای گریه با من
گر از قفس گریزم چه جایی روم, چه جایی من؟

چه جایی روم که راهی به گلشنی ندارم
که دیده بر باز کردم به کنج تنگنا من

نه بسته ام به کس دل, نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج, رها رها رها من /

عکس شماره 9 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)هرگز بی اطلاع از چندو چون داستان و یک طرفه داوری نمی‌کنیم, چون از یک طرف همه ی حمید را به خوش اخلاقی و مرام میشناسند و از طرفِ دیگر جان یک انسان گرفته شده هست. فعلاً امثال پیروان حمید, دلواپس و مبهوت, چشم براه ادامه داستان, تکمیل پرونده و احکام قضایی می‌مانیم. عکس العملها به این خبر در شبکه های مجازی چندان بود, بیشتر هم مثل امیرعباس گلاب حامی حمید بودند.

#هنوزم_میشه_بخشید_همو

عکس شماره 10 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)سیاوش جان این کپشنی که نگاشته ای برای تصویرِ در جوار مقبره حافظ مناسب هست, نه در بارسلون.

عکس شماره 11 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)سرکار خانم لادن مستوفی در حال بازدید از یک گالری. با توجه به ظواهر و شواهد – فعلاً با مداد – اسم لادن را در لیست /چیزی برای از دست دادت نداشتگان/ مییافزاییم تا با تصاویر بعدی آن را پر رنگ و یا زداییم.

عکس شماره 12 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)اگر این ایموجی های اینستا گرام نبودند خانم خاطره حاتمی یک تصویر هم قادر نمی بود آپلود کند, مگه این که در حجابش تجدید نظر میکرد.

عکس شماره 13 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)سمیرا حسنپور با این پست روز عکاس را شریک زندگیش سامانِ سالور تهنیت نقل کرد. من هم این روز را به همۀ عکاس های عزیز, به جز عکاس کارت ملی ام, تهنیت عرض می‌کنم.

عکس شماره 14 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)خانم مه لقا باقری و سیاوش خیرابی در حال بازدید از یک گالری. باریکلا به سیاوش که در این مدت بسیار خوب وزن کاهش داده هست. 

تصاویر هنرپیشگان

عکس شماره 15 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)خانم خاطره حاتمی روز عکاس را به عکاسی که وی را بلاک کرده هست, تهنیت نقل کرد

عکس شماره 16 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)فریدون آسرایی در جوار محافظهای عزیزی که تنها قد و هیکشان درشت هست, وگرنه قیافه شان بیشتر به کارمند بانک می‌آید تا بادیگارد.

عکس شماره 17 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)مهدی ماهانی دوباره به کشور سوئد رفته هست. کشور پاکستان هم انقدر آسان به یک فرد ویزا نمی دهد که کشور های اروپایی به مهدی می دهند. این حساب بانکی و سند ملکی چکار ها که نمیکند! 

عکس شماره 18 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)تصویر و عکسی از مینا ساداتی, بازیگر خوب تلویزیون و سینما در روزهای آینده با /فصل تابستان داغ/ به پرده نقره ای بازخواهد گشت. فیلمی باحال با بازی براقِ مینا.

عکس شماره 19 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)عکس سلفی فاطمه بانو گودرزی در جوار بهار محترم و رفیق عزیزشان در یک کافه.

عکسهای هنرپیشگان

عکس شماره 20 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)کمی اینطرف تر هم آقای سالار عقیلی و شریک زندگیش نشسته بودند.

عکس شماره 21 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)سیروان خسروی در جوار رفیق کهنه اش آقای احسان خواجه امیری بعد از تماشای کنسرت وی. رائفی پور این تیشرتِ سیروان را هنوز نگاه نکرده هست؟! 

عکس شماره 22 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)آقای منوچهر هادی با این پست تولد خودش را به خودش تهنیت نقل کرد و حس خود نمکدان گمان کنی اش را تقویت کرد.

عکس شماره 23 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)واکنش جناب علی صادقی به طبع بانمک آقای منوچهر هادی.

عکس شماره 24 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)دو چریک سینما در یک قاب. تقدیر از جمشید خان هاشمپور در ضیافت منتقدین سینما به پاس یک عمر فعالیت هنری, بوسیله استاد سعید راد.

عکس شماره 25 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)یوسف کرمی و فرزندهای تیم ملی نونهالان ورزش تکواندو راهی مسابقات بین المللی شده اند که برایشان رویای موفقیت می‌کنیم. 

عکس شماره 26 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)خانم مهراوه شریفی نیا هم روز عکاس را به همه ی عکاس ها تهنیت نقل کرد. به اشخاصی که اگر موجود نبودند, هرگز مهراوه به دو میلیون نفر فالوئر نمی رسید.

عکس شماره 27 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)خانم کیمیا علیزاده و دو تن از رفقای عزیزش در کشور چین. تصویر و عکسی که اندیشم قدیمی باشد, چون کیمیا لطمه خورده هست و فعلاً نمی‌تواند روی شیابچانگ برود.

عکس شماره 28 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)آقای ساعد سهیلی و شریک زندگیش خانم گلوریا هاردی در جوار یکی از رفقا در حاشیه یک مهمانی.

عکس شماره 29 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)آب بازی بهداد سلیمی و سلین بانو در یک استخر.

عکس شماره 30 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)رویا بانو تیموریان و تابلویی که از یک گالری تهیه کرده هست. شاید به قیمت n میلیون تومان. یقین کنید Bill Gates هم آن گونه پول مخارج نمیکند که بعضی عزیزان مخارج شو آفِ خود و ژست روشنفکری شان میکنند.

عکس شماره 31 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)– یه تصویر بی هوا بگیر ازم, کنار کتابخونه. مثلاً بسیار اهل مطالعه ام.

+ حله.

عکس شماره 32 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)سلطان بار دیگر باز گشت. خوب آموخته و همۀ وقت} بعد از اینکه حسابی ازدحام به پا کرد و حاشیه فرآوری, یک مدتی دی اکتیو می کند و وقتی که آب ها از آسیاب افتاد, چراغ خاموش بر میگردد و آغاز می‌کند. در این بین وحید شمسایی دارد تاوان کدامین گناهش را می دهد, نمی دانیم!

عکس شماره 33 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)مریم جان خالی نبند, خودمان می‌دانیم فراخوانتان کرده بودند برای آغازین یک کافه و بابتش پول گرفته اید.  

عکس شماره 34 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)جناب حمید گودرزی, در نقش جوانی های بهمن خوب. 

عکس شماره 35 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)گرچه یک خورده چاشنی جذبه در نگاهش را کم دارد تا به خوب برsد. 

عکس شماره 36 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)خاطره بازی آقای مهدی سلطانی با تصویر و عکسی راجع به زمان دانشجویی اش در کشور فرانسه, در جوار همکلاسی هایی با نژاد ها و ملیت های مختلف. آقای مهدی سلطانی از دانشگاه آوینیون کشور فرانسه, دکترای تئاتر دارد.

عکس شماره 37 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)سودابه بیضایی بازیگر خوب و قدرتمند سینما در حال گشت و گذار و سرگرمی در جوار یک دریاچه ی میهنی. کلاً تشخیص اماکن میهنی کاری دشواری نست. با بک نگاه و نگاه کردن آت و زباله های کنار دریاچه می‌توان آن ها را شناخت. 

عکس شماره 38 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)آنطور که عکاس سیروان را می‌بیند. 

عکس شماره 39 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)طوری که سیروان عکاس را می‌بیند.

عکس شماره 40 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)از آنجایی که Starbucks داخل کشور وجود ندارد میفهمیم که الناز در خارج هست و از آنجایی که تصویر خود را به این روز در آورده, پی می‌بریم که ایسنتاگرامش را به روز رسانی کرده هست. فقط الناز جان در هر کجای خارج که می باشی, مواظب بادهای موسمی باش.

عکس شماره 41 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)پویا امینی با این عکس سلفی تولد پدر عزیزش را تهنیت نقل کرد. تهنیت بی اتمام به پویا و پدر جان و رویای تندرستی برای همه ی پدر های عزیز.!!!

عکس شماره 42 ⇩
عکس عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)

_____________________

تهیه و تدوین: آذرخش س.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ منشين بی می و معشوق زمانی ««« »»» کايام گل و ياسمن و عيد صيام استتصویر و عکس هنرپیشگان نامدار + خبر های هیجانی ستاره ها (315)


TT / 768 --- TP / 54%

گردآوری شده توسط : آذرخش س.
تاریخ گردآوری : 2017-08-21
در دسته بندی : اخبار
برچسب ها : اخبار داغ

مطالب مرتبط