از تعرض به تعابیر ناب دفاع مقدس جلوگیری شود

از تعرض به تعابیر ناب دفاع مقدس جلوگیری شود

فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) نقل کرد: گلواژه‌ها و تعابیر منحصر بفردی از زمان دفاع مقدس به یادگار مانده است که نباید گذاشت کسی به آن مفاهیم مقدس تعرض کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، سردار غلامرضا احمدی در حاشیه اعزام قافله راهیان نور دانش‌آموزی قم به مناطق عملیاتی جنوب کشور در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: شهدای نوجوان ما زمان هشت سال دفاع مقدس را با خاطره‌ دلاورمردی حضرت قاسم بن الحسن (ع) تجدید کردند.

وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم که چنانچه صحنه‌ مبارزه‌ای رقم خورد، در دفاع جانانه از ولایت، به سیره شهدای کربلا همچون حضرت قاسم(ع) تاسی کنیم.

فرمانده سپاه استان قم با اشاره به نامگذاری قافله راهیان نور دانش یاد گیری قم به نام رهبران کوچولو، خاطرنشان کرد: حضرت امام(ره) تکلیف همه را روشن و نوجوان شهید، محمد حسین فهمیده را به عنوان رهبر قرار می داری شناساندند.

وی با تاکید بر این مورد که نباید گذاشت کسی به این واژه‌ها و تعابیر مقدس تعرض کند، اضافه کرد: باید تلاش کنیم که از این یاد، خاطره و نام مبارکی که مرجعیت، رهبریت و نائب حضرت مهدی (عج) بر آن قرار دادند، دفاع کنیم.

احمدی بیان امیدواری کرد: ان‌شاءالله این تعابیر ارزشی و ناب تا رسیدن به عصر ظهور حضرت حجت (عج) برای ما باقی بماند.

-------------------------------

تهیه شده توسط: فيروز ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در هجر تو گر چشم مرا آب روان است ««« »»» گو خون جگر ريز که معذور نماندستاز تعرض به تعابیر ناب دفاع مقدس جلوگیری شود


TT / 44 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : فيروز ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تعرض
برچسب ها : مقدس , تعابیر

مطالب مرتبط