تغییرات اخیر در کابینه دولت رنگ و بوی انتخاباتی دارد/ تغییرات در افزایش رضایتمندی مردم تأثیری ندارد

تغییرات اخیر در کابینه دولت رنگ و بوی انتخاباتی دارد/ تغییرات در افزایش رضایتمندی مردم تأثیری ندارد

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تغییرات اخیر در کابینه دولت رنگ و بوی رای گیری ای دارد و تأثیری در رضایتمندی مردمان و افزایش اشتغال در پی نخواهد داشت.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردمان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در مکالمه با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تحول برخی از وزرا در کابینه گفت: تحول وزرا در کابینه (وزرای ورزش و فرهنگ و ارشاد اسلامی) بیشتر جنبه رای گیری ای دارد و انگیزه رای گیری ای در این موضوع غلبه بیشتری دارد تا معضلات معیشتی مردمان.

وی اضافه کرد: در چندین ماه باقیمانده از کار دولت و نزدیک به انتخابات تحول وزرا توسط دولت مثبت ارزیابی نمی شود و مشخص نیست که دولت با چه نظر و نیتی این کار را به انجام رسانده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس بیان داشت: تغییرات به این شکل در کابینه ایجاب نمیکند تا اتفاقات مثبتی در راستای رضایتمندی جامعه و افزایش اشتغال و تأمین معیشت مردمان به وجود آید و این تغییرات تاثیر گذار نخواهد بود.

*********************

مسئول متن : فريبرز ق.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خون شد دلم از حسرت آن لعل روان بخش ««« »»» ای درج محبت به همان مهر و نشان باشتغییرات اخیر در کابینه دولت رنگ و بوی انتخاباتی دارد/ تغییرات در افزایش رضایتمندی مردم تأثیری ندارد


TT / 41 --- TP / 26%

گردآوری شده توسط : فريبرز ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کابینه
برچسب ها : اخیر , تأثیری , رضایتمندی

مطالب مرتبط