تغییرات کابینه در حوزه های شکل گرفته معنادار است/ انتظار جامعه چیز دیگری بود/دولت در حال طی کردن راه دوران اصلاحات است

تغییرات کابینه در حوزه های شکل گرفته معنادار است/ انتظار جامعه چیز دیگری بود/دولت در حال طی کردن راه دوران اصلاحات است

یک عضو هیات علمی دانشگاه با اشاره به استعفای وزرای ورزش، ارشاد و تعلیم و پرورش، گفت: تغییرات کابینه حوزه‌های بوجود آمده معنادار است،‌ قطعا تغییرات در این حوزه نشان می‌دهد دولت برای آینده برنامه‌هایی را زیر سر دارد.

قاسم جعفری عضو هیأت علمی دانشگاه و نماینده سابق مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به استعفای وزرای ورزش، ارشاد و تعلیم و پرورش گفت: به اعتقاد من انتظار جامعه چیز دیگری بود نه این اتفاقی که در مورد وزرا رخ داد.

وی اضافه کرد: مسلما عملکرد وزرای ورزش و ارشاد با حاشیه‌هایی همراه بوده است اما آمدن دولت به فاز فرهنگی بیانگر این است که خیلی نسبت به مسائل اقتصادی و معیشت مردمان احساس مسئولیت و رسالت نمی‌کند.

جعفری ادامه داد: دولت در صحبت یک حرف می‌زند ولی همان راهی را می‌رود که در زمان اصلاحات گذرانده شد. در همان لحظه هم می‌گفتند ما با شعار سیاسی و توسعه سیاسی آمده‌ایم و با شعار اقتصادی نیامده‌ایم. امروز هم این دولت همین راه را می‌رود.

این استاد دانشگاه با اشاره‌ به شعاری بودن بیانات دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید کرد: به نظر می‌رسد دولت چنانچه حرفی هم از اقتصاد مقاومتی می‌زند برای این است که پاسخگوی شفاهی رسانه‌ها، مردمان و منتقدان باشد.

جعفری با بیان این که دولت نسبت به مسائل اقتصادی توجه جدی ندارد، گفت: تغییرات کابینه حوزه‌های بوجود آمده معنادار است،‌ زیرا حوزه وزارت ورزش و جوانان با توجه به پتانسیلی که در این بخش وجود دارد، در بر می داری اهمیت است. وزارت ارشاد نیز به دلیل این که هنرمندان می‌توانند تأثیرگذاری داشته باشند اهمیت بالایی دارد. قطعا تغییرات در این حوزه نشان می‌دهد دولت برای آینده برنامه‌هایی را زیر سر دارد.

____________________________________

تهیه و تدوین: فريبا آ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای دوست به پرسيدن حافظ قدمی نه ««« »»» زان پيش که گويند که از دار فنا رفتتغییرات کابینه در حوزه های شکل گرفته معنادار است/ انتظار جامعه چیز دیگری بود/دولت در حال طی کردن راه دوران اصلاحات است


TT / 37 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : فريبا آ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : معنادار
برچسب ها : کابینه , اصلاحات , جامعه

مطالب مرتبط