تقدیر از مردم کرمان به دلیل حضور در تشییع پیکر روحانی مدافع حرم

تقدیر از مردم کرمان به دلیل حضور در تشییع پیکر روحانی مدافع حرم

عضو هیئت رئیسه مجلس پیام تقدیر و تشکر مجمع نمایندگان استان کرمان از مردم این استان برای حضور در تشییع جنازه روحانی مدافع حرم را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 28 مهر) پارلمان پیام تقدیر و تشکر مجمع نمایندگان استان کرمان از مردم شهیدپرور این استان را برای حضور در مراسم تشییع روحانی مدافع حرم قرائت کرد.

در این آمده است: مجمع نمایندگان استان کرمان و احمد محمدی انارکی نماینده مردم رفسنجان مراتب تقدیر و تشکر خود را از مردم شهیدپرور استان به منظور شرکت در مراسم تشییع شهید روحانی مدافع حرم شهید بیاضی زاده که در دفاع از حریم ولایت در خط نخست حضور داشت، اعلام می دارند.

همچنین عضو هیئت رئیسه مجلس پیام تبریک مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی و غربی را به مناسبت سالروز تولد ستارخان قرائت کرد که به شرح زیر است:

سالروز تولد سردار ملی شیر بیشه آذربایجان را که با شهامت و شجاعت به دفاع از آزادیخواهی و مشروطیت ایران اسلامی پرداختند را گرامی می داریم و این روز شریف را به ملت غیور ایران و به خصوص مردم شریف آذربایجان تبریک و تهنیت عرض می کنیم. امید است انشاءالله ما فرزندان ایران اسلامی به پیروی از اسلاف شریف خویش همواره در راه آبادانی و سربلندی ایران اسلامی کوشا باشیم.

--با تشکر از انتخاب شما--

گردآورنده : بيدار ث.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب اين آينه حسن چه جوهر دارد ««« »»» که در او آه مرا قوت تاثير نبودتقدیر از مردم کرمان به دلیل حضور در تشییع پیکر روحانی مدافع حرم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بيدار ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : تقدیر , تشییع

مطالب مرتبط