تلاش برای جبران عقب افتادگی های گذشته در منطقه آزاد قشم

تلاش برای جبران عقب افتادگی های گذشته در منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نقل کرد: در منطقه آزاد قشم به مردمان بدهکاریم و با تمام توان به دنبال جبران عقب‌افتادگی‌های گذشته و برنامه‌ریزی صحیحی برای آینده هستیم تا شاهد توسعه‌ای پایدار در سطح جزیره باشیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قشم، حمید رضا مومنی در نشست با رؤسا، اساتید و دانشجویان دانشگاه های این جزیره در مرکز رشد قشم با بیان این که اساتید و دانشجویان با حساسیت و تفکر بیشتر باید در تمامی عرصه ها حضوری فعال داشته باشند، بیان داشت: باید با دقت بیشتری چک کنیم که در مثلث دولت، دانشگاه، دانشجو هر کدام از رئوس چه وظایفی را دارند و تا چه اندازه در عملکرد خود کامیاب بوده اند.

وی با اشاره به این که اطلاعات آماری کاملی نسبت به دانشجویان در حوزه تعلیم مناسب وجود نمی دارد، افزود: باید آگاهی بداریم چه تعداد دانشجو از ابتدای تأسیس منطقه آزاد قشم به جزیره درس خوانده اند، چه تعداد سرگرم به کار و در چه شغلی فعالیت دارند و وقتی قادر هستیم برنامه ریزی بهتری برای آینده داشته باشیم که اطلاعاتی در دسترس داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به این که برنامه ریزی با نگاه به آینده از ضروریات پیشرفت است افزود: آرامش دانشجو در خلال تحصیل، تحصیل حرفه ای دانشجویان و حفظ این سرمایه انسانی بی مثال در منطقه از وظایف تمامی مسئولان تعلیم مناسب در کشور است و سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه تعلیم مناسب، وظیفه نظارتی و حاکمیتی دارد.

مومنی با بیان این که مطالبات دانشجویان و اساتید باید مهم شماریده شود و انتظار داریم در حوزه تعلیم مناسب همه دست به دست هم به هم یاری رسانیم تصریح کرد: ایجاد مستندات آکادمیک، بررسی سوالات و معضلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و کشف کردن پاسخ های علمی برای این سوالات، ایجاد و مهار و مدیریت مناظره های اقتصادی نگاه کن سرمایه گذاران برای کشف کردن خوب ترین و سودمندترین سرمایه گذاری برخی از انتظارات ما از جوامع دانشگاهی است.

وی با اشاره به این که سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان اولین قدم 50 نفر نیروی بومی را بورسیه کرده است تا در آینده مدیران متفکر و درس خوانده ای را در منطقه بوجود آوریم، بیان کرد: ما در منطقه آزاد قشم به مردمان بدهکاریم و با تمام توان به دنبال جبران عقب افتادگی های گذشته و برنامه ریزی صحیحی برای آینده هستیم تا شاهد توسعه ای پایدار در سطح جزیره باشیم.

___________________________________

تهیه و تدوین : دلاور ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز جيب خرقه حافظ چه طرف بتوان بست ««« »»» که ما صمد طلبيديم و او صنم داردتلاش برای جبران عقب افتادگی های گذشته در منطقه آزاد قشم


TT / 75 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : دلاور ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 141

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط