تمدید طرح تخفیف شهرداری یزد به بدهکاران عوارض

تمدید طرح تخفیف شهرداری یزد به بدهکاران عوارض

خبرگزاری فارس: تمدید نقش تخفیف شهرداری یزد به بدهکاران پیامد

شهردار یزد از موافقت شورای شهر در خصوص تمدید نقش تخفیفی شهرداری یزد به بدهکاران پیامد گزارش کرد.

محمدرضا عظیمی زاده امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در یزد با اشاره به مصوبه شورای شهر یزد در خصوص بدهی پیامد شهروندان بیان داشت: اعضای شورای شهر یزد در سیصد و بیست و سومین نشست علنی شورای شهر با تمدید نقش تخفیف شهرداری یزد به بدهکاران پیامد موافقت کردند و اجرای این نقش همچنان ادامه داد.

وی با بیان این که در نشست قبلی اعضای شورا نقش دوفوریت تخفیف شهرداری به بدهکاران در توجه کرد پیامد رد شده بود ادامه داد: با به رای قرار دادن یک سه سوته ات این نقش و نظر موافق اکثریت اعضای شورای شهر، این نقش به مدت یک ماه تمدید شده و شهروندان قادر هستند از مزایای این نقش در توجه کرد بدهی پیامد معوق خود بهره مند شوند.

شهردار یزد با اشاره به ویژگی های اجرای این نقش عنوان کرد: برخورداری از تخفیف همچنین توجه کرد اقساطی پیامد معوق برای سهولت در کار شهروندان انتخاب شده است تا به نوعی خدمتی در راستای عمران و آبادانی شهر باشد.

وی با تاکیدبر این که بهره مندی از مزایای تقسیط بدهی پیامد به میزان بدهی بستگی دارد بیان داشت: شهروندان می توانند با مراجعه به شهرداری اقدام به دریافت تخفیف در بدهی پیامد خود کنند.

عظیمی زاده تمدید نقش ارائه تخفیف شهرداری در دریافت پیامد به بدهکاران را راهکاری برای بهرهه مندی از نقدینگی در تسریع ارائه خدمات به شهروندان آگاهی داشت و خاطرنشان کرد: بهره گیری از این نقش تشویقی هم به نفع شهرداری و هم به نفع مردمان است.

وی با اشاره به حالت بازار و مشکل نقدینگی در دست مردمان بیان کرد: اجرای این نقش با مد نظر گرفتن معضلات مردمان و مدد به رفع معضلات آن ها اجرا شده است.

شهردار یزد با اشاره به این که پرادخت به موقع پیامد باعث ارتقای خدمات شهری به مردمان می شود عنوان کرد: مبالغ اندک شهروندان باعث تامین منابع در آمدی و حفظ حیات شهرداری می شود.

****************************

متن از : بيژن د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز کفر زلف تو هر حلقه‌ای و آشوبی
««« »»»
ز سحر چشم تو هر گوشه‌ای و بيماری

تمدید طرح تخفیف شهرداری یزد به بدهکاران عوارض

TT / 68 — TP / 20%

نظر دهید