تمدید مهلت ارسال آثار به فراخوان ملی «پدر و مادر بهشت تو» تا پایان دی ماه 95

تمدید مهلت ارسال آثار به فراخوان ملی «پدر و مادر بهشت تو» تا پایان دی ماه 95

مسؤول کانون یاوران نماز شهرستان بابل گفت: مهلت ارسال آثار به دعوت ملی «پدر و مادر بهشت تو» تا پایان دی‌ماه 95 تمدید شد.

محمداکبرزاده روشن در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بابل بیان کرد: دعوت ملی پدر و مادر بهشت تو در قالب های شعر، تصویر و عکس، وبلاگ، کاریکاتور، قطعه ادبی، فیلم و کلیپ، گرافیک و نقاشی، مقاله و پژوهش و خاطره به انجام رسانده میشود.

وی با اشاره به موضوعات توصیه ای دعوت، افزود: آثار تربیتی و روان شناختی احترام به والدین، تاثیر احترام به والدین در تحکم بنیان خانواده، ارتباط احترام به والدین و موفقیت های علمی و دینی، وظایف متقابل والدین و فرزندان و تاثیر سبک بچه پروری در رشد و ارتقای تربیتی و اجتماعی خانواده است.

مسؤول کانون یاوران نماز شهرستان بابل تصریح کرد: نقش رسانه ها در توسعه فرهنگ احترام به والدین، شیوه های اثرگذار در توسعه فرهنگ احترام به والدین، نقش نهادهای اجتماعی و مذهبی در گسترش فرهنگ احترام به والدین و بررسی مقایسه ای سبک زندگی نگاه کن جامعه ایرانی و سایر جوامع از دیگر موضوعات توصیه ای دعوت است.

اکبرزاده خاطرنشان کرد: این دعوت با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و بابل، اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی مازندران، اداره کل تعلیم و پرورش مازندران، اداره کل حوزه هنری مازندران، دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر، قرض الحسنه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان بابل و معاونت فرهنگی سپاه کربلای مازندران انجام می شود.

این مسؤول با اشاره به این که محدودیتی در تعداد آثار ارسالی نیست و آثار ارسالی باید همراه با سی دی باشد حین این که ارسال آثار باید از طریق پست انجام شود، یادآور شد: جوایز فیلم و فیلم نامه به کارگردان تعلق می گیرد.

اکبرزاده همچنین از برگزاری هشتمین مسابقه بزرگ کتابخوانی با موضوع آن دو بهشت و دوزخ تو هستند گزارش کرد و افزود: آزمون این مسابقه در قالب 40 پرسش چهار گزینه ای 10 صبح 28 آبان ماه 95 در مصلی نماز جمعه بابل به انجام رسانده میشود.

وی با اشاره به این که 500 هزار تومان به برنده نفر اول مسابقه اهدا می شود، افزود: به 30 نفر از برندگان نیز هدایای ارزشمندی تقدیم می شود.

مسؤول کانون یاوران نماز شهرستان بابل تبیین کرد: داوطلبان قادر هستند برای دریافت کتاب و کارت حضور در مسابقه به دفتر یاوران نماز بابل، چهار راه شهدا، حوزه علمیه روحیه سابق مراجعه کنند.

انتهاي مطلب

نگارش از : سينا ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چارده ساله بتی چابک شيرين دارم ««« »»» که به جان حلقه به گوش است مه چاردهشتمدید مهلت ارسال آثار به فراخوان ملی «پدر و مادر بهشت تو» تا پایان دی ماه 95


TT / 47 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : سينا ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فراخوان
برچسب ها : مهلت

مطالب مرتبط