تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبلیغی تبدیل کنیم

تهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبلیغی تبدیل کنیم

امروز باید محیط جایزی را بشناسیم و به آن بعنوان یک فرصت بینیم و با فعال شدن در این فضا، در راستای تبلیغ ارزش های اخلاقی و دینی و مدد به رشد و تعالی جامعه بهره گیریم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، به همت معاونت فرهنگی و آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شیراز، کارگاه تخصصی تعلیمی وبلاگ نگاری مخصوص طلاب پایه های نخست تا پنجم در محیط تعلیمی این حوزه علمیه به انجام رسانده میشود.

این برنامه که باحضور جمع کثیری ازطلاب پایه های نخست تا پنجم همراه بود به منظور ارتقای سطح علمی، تعلیمی طلاب و اجرای فرامین رهبری حضرت آیت الله علی خامنه ای مد ظله العالی، به جهت حضور بیشتر وملموس تر طلاب در محیط جایزی جهت مقابله باتهاجم فرهنگی و پاسخگویی به شبهات به انجام رسانده شد.

طلاب خواهر شیرازی با حضور در این کارگاه، با تاریخچه وبلاگ در کشورمان، پایگاه هاى اینترنتى که سرویس های وبلاگ رایگان را پیشنهاد میکنند، و سایتها و وبلاگ هایى در اینترنت که به آموزش در زمینه ساخت وبلاگ توجه کرده اند، آشنایی پیدا کردند.

زن منازاده، مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شیراز درباره این دوره بیان داشت: در این دوره طلاب، که هر ساله با حضور و استقبال بی نظیر طلاب این مدرسه به انجام رسانده میشود، حاضرین نشست، مقدمات و تعریف وبلاگ وتاریخچه آن، ویژگیهای وبلاگ و تفاوتهای آن با سایر انواع محتوای آنلاین، انواع وبلاگ ، شناسایی چندین سرویس دهنده و ... را فرا می گیرند.

استاد حوزه علمیه شیراز، اضافه کرد: امروزه طلاب و روحانیون باید با آشنایی با محیط جایزی و بخصوص در عرصه وبلاگ نگاری کار کنند و از فرصت های این حوزه بهره گیرند.

مدیر مدرسه فاطمه الزهرا(س) شیراز با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی اطراف مسائل محیط جایزی بیان کرد: امروز ما باید به محیط جایزی را بشناسیم و به آن بعنوان یک فرصت بینیم و با فعال شدن در این فضا، در راستای تبلیغ ارزش های اخلاقی و دینی و مدد به رشد و تعالی جامعه بهره گیریم.

انتهای پیام 313/44

- نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود -

گردآوری توسط : فرشته ق.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بارها گفته‌ام و بار دگر می‌گويم ««« »»» که من دلشده اين ره نه به خود می‌پويمتهدیدهای فضای مجازی را به فرصت تبلیغی تبدیل کنیم


TT / 86 --- TP / 26%

گردآوری شده توسط : فرشته ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : تبدیل , تبلیغی

مطالب مرتبط