تهران یا دبی، تنها مشکل باقی مانده در راه برگزاری دیدار ایران و عراق/احتمال برپایی اردوی شاگردان کی روش در امارات

تهران یا دبی، تنها مشکل باقی مانده در راه برگزاری دیدار ایران و عراق/احتمال برپایی اردوی شاگردان کی روش در امارات

تیم ملی کشورمان احتمالا برای برپایی اردوی تدارکاتی به منظور آماده‌سازی برای دیدار با کشور سوریه راهی دبی خواهد شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تیم ملی فوتبال کشورمان 25 آبان ماه امسال از هفته پنجم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در پاروی مالزی به مصاف تیم ملی کشور عراق می رود.

بر همین اساس کادرفنی تیم ملی برای آماده سازی این دیدار برنامه های زیادی را تدارک نگاه کرده که از جمله آنها می شود به برپایی یک اردوی 10 روزه در دبی و برگزاری دیدار دوستانه با کشور عراق اشاره کرد.

البته قرار بود تیم ملی در تاریخ 19 آبان به مصاف تیم ملی تایلند برود که این دیدار لغو شد تا کشور عراق جایگزین این کشور شود.

در حال حاضر دو کشور برای برگزاری این دیدار در تاریخ 19 آبان ماه به توافق کلی رسید ه اند و فقط بحث جا این دیدار باقی مانده که در صورت حل این معضل تا فردا، این مسابقه به صورت قطعی به انجام رسانده خواهد شد.

این در حالی است که فیفا جا برگزاری این دیدار را دوبی اعلام کرده و این خواسته کادرفنی کشورمان نیز است که دو کشور در امارات به مصاف هم بروند اما عراقی ها با توجه به به این که در تاریخ 25 آبان باید در امارات با این کشور بازی کنند، ترجیح می دهند این دیدار در کشورمان و یا هر کشور دیگری غیر از امارات به انجام رسانده شود.

این خبر را هدایت ممبینی در مصاحبه با فارس تأیید کرد و اضافه کرد: همچنین این احتمال وجود دارد که تیم ملی کشورمان در صورت فراهم شدن شرایط برای برگزاری اردوی تدارکاتی در دوبی، زودتر از موعد مقرر راهی کشور امارات شود.

--------------------------------

تهیه شده توسط: بهنوش ن.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باده درده چند از اين باد غرور ««« »»» خاک بر سر نفس نافرجام راتهران یا دبی، تنها مشکل باقی مانده در راه برگزاری دیدار ایران و عراق/احتمال برپایی اردوی شاگردان کی روش در امارات


TT / 52 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : بهنوش ن.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : شاگردان
برچسب ها : باقی , اردوی , امارات , برگزاری , عراق , ایران , برپایی

مطالب مرتبط