توئیتری کامل تر برای اپلی ها: به روز رسانی Tweetbot برای iOS (5 عکس)

توییتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

عکس شماره 1 ⇩

اگه از کاربران توییتر باشید و یکی از سیستم های کمپانی اپل را هم در دست داشته باشید، شاید Tweetbot نرم افزار نام آشنایی برای شما است. برنامه ای واسط، که عملا نقش یک توییتر توسعه یافته تر را برای شما ایفا می کند.

به اعلان سرزه و به نقل از کلیک، کلکسیون Tapbots اخیراً نسخه ۴٫۶ از Tweetbot یعنی تازه ترین نسخه آن را در اختیار قرار داده است. آپدیت ای که دو تا از اصلی ترین توانایی هایی که اخیرا به توییتر اضافه شده اند را برای شما به ارمغان می آورد. پس پیش از این که صحبتی از این ویژگی ها به بین آوریم، مطمئن شوید که Tweetbot خود را به تازه ترین نسخه آپدیت کرده اید.

نخستین ویژگی اصلی ای که ضروری است در مورد آن بدانید این است که از این پس قادر هستید در Tweetbot، عکس ها و تصاویر را هم به صورت پیام خصوصی به دیگر کاربران انتقال دهید. این ویژگی اخیراً به اپلیکیشن اصلی توییتر اضافه شده و طبیعی و ارگانیک است که Tweetbot به عنوان یکی از دوست داشتنی ترین برنامه های بهره گیری از توییتر، به سرعت این ویژگی را به خود بیفزاید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس توئیتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

و اما ویژگی بعدی، محاسبه نشدن کاراکتر های نام کاربری شما در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پاسخ به توییت ها است. این هم توانایی ای است که ما اخیراً در توییتر شاهد آن می باشیم و حالا در Tweetbot هم محیط زیاد تری برای پاسخ به توییت های سایر کاربران و پخش نظرات تان در اختیار دارید.

عکس شماره 3 ⇩
عکس توئیتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

چه چیز در نسخه ۴٫۶ جدید است:

-اضافه کردن ویژگی جدید توییتر برای ارسال عکس و تصویر در پیام های دایرکت.

-هنگامی که به یک توییت پاسخ می دهید، نام کاربری شما در محدودیت ۱۴۰ کاراکتری جوابتان لحاظ نمی گردد.

عکس شماره 4 ⇩
عکس توئیتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

البته Tweetbot خصوصیتهای مفید دیگری را هم برای شما فراهم می کند. از جمله این ویژگی ها، توانایی متحد سازی تایم لاین شما بین تمام سیستم های iOS یا مک شما است. قادر هستید توییت های یک کاربر بویژه را ساکت کنید یا بعدا آنها را خوانید. همچنین Tweetbot برای کسانی که علاقه به وارسی عملکردشان در توییتر را دارند، یک بخش آماری هم ارائه می دهد. اوضاع night mode هم قطعا برای کسانی که گهگاهی در محیط تاریک قصد بهره گیری از توییتر را دارند مفید است.

عکس شماره 5 ⇩
عکس توئیتری کامل تر برای اپلی ها: آپدیت Tweetbot برای iOS

به عنوان کلام پایان باید نقل کرد اگه تاکنون Tweetbot خود را آپدیت نکرده اید، قطعا از انجام این به رو رسانی ناراضی نخواهید بود، و اگه تا کنون به سراغ آن نرفته اید، توصیه ما تهیه هرچه زود تر این نرم افزار برای دستگاه iOS تان است.

نگاه تان در مورد توییتر و این نرم افزار کاربردی را با ما و سایر کاربران کلیک به اشتراک بگذارید.

___________________________________

تهیه و تدوین: سرور ا.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ طمع بريد که بيند نظير تو ««« »»» ديار نيست جز رخت اندر ديار حسنتوئیتری کامل تر برای اپلی ها: به روز رسانی Tweetbot برای iOS (5 عکس)


TT / 133 --- TP / 29%

گردآوری شده توسط : سرور ا.
تاریخ گردآوری : 2017-04-26
در دسته بندی : آپدیت
برچسب ها : توییتری , اپلی , Tweetbot

مطالب مرتبط