هیچ گاه نمی توان با شیطان بزرگ به صلح رسید

هیچ گاه نمی توان با شیطان بزرگ به صلح رسید

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه هیچگاه نمی‌توان با شیطان بزرگ به ‌صلح رسید‌، گفت: بعضی‌ها فکر می‌کنند شعار مرگ بر آمریکا ساخته امام است در حالی که برگرفته از قرآن است.

عکس   هیچ گاه نمی توان با شیطان بزرگ به  صلح رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، آیت الله عبدالنبی نمازی امروز در دیدار با اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی کاشان در مورد مطالب و برنامه فرهنگی دانشجویان اظهار داشت: تهیه مطالب و عناوین و برنامه هایی که در دستور کار قرار داده اید با توجه به وجود مشغله درسی و فرصت اندک شما عزیزان بسیار دشوار و زمان بر است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: با توجه به نقش جوانان در جامعه توحیدی، امور فرهنگی بدون سرمایه علمی امکان پذیر نیست و آنچه که در پیشرفت کارها موثر است، دارا بودن تخصص در آن حوزه بوده و وجود تخصص در جوانانی که تحصیلات عالیه را می گذرانند بیشتر از سایر اقشار جامعه لازم است.

نماینده ولی فقیه در کاشان خاطرنشان کرد: اگر جوانان ما اطلاعات لازم در مسائل توحیدشناسی را داشته باشند بسیاری از موارد قابل حل است و منشاء تمام تضادها جهل جامعه است و مدیریت درست جامعه در گرو معرفت نسبت به خالق است.

نمازی با اشاره به اهمیت نماز تصریح کرد: عزاداری بسیار خوب است و انجام این فریضه در دانشگاه بسیار قابل تحسین است اما باید از اموری که عقبه شعور عاشورایی ندارد پرهیز کرد.

وی گفت: تمامی این موارد به معرفت شناسی گره می خورد و باید برای افراد یک جامعه جایگاه امام مشخص شود تا در آن راستا حرکت کند و امام در جامعه اسلامی قلب جامعه است و طبق روایتی از پیامبر اکرم (ص) بالاترین علم، معرفت الله است.

عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به وقوع جنگ های منطقه افزود: وجود این جنگ ها به دلیل دوری از دین و عدم معرفت نسبت به خداوند است و با جامعه تمدن اسلامی مورد نظر مقام معظم رهبری با این شرایط فاصله داریم در حالی که در چنین جامعه ای همه برادر هستند و کسی نگاه سوء به دیگری ندارد و هر چیزی در جایگاه خود است.

نماینده ولی فقیه در کاشان اظهار داشت: شعار مرگ بر آمریکا برگرفته از قرآن است و به همین دلیل مقام معظم رهبری در مورد مذاکره با آمریکا اظهار بدبینی می کنند و مسئولان که دم از سازش با آمریکا می زنند از این امر ناآگاه هستند و طبق قرآن هیچگاه نمی توان با آن ها به صلح رسید.

______________________

گردآوری از : فرنگيس ض.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به جان مشتاق روی توست حافظ
««« »»»
تو را در حال مشتاقان نظر باد

هیچ گاه نمی توان با شیطان بزرگ به صلح رسید

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید