با توجه کننده های گرافیکی GTX 1070 و GTX 1080 لپ تاپ گیمینگ قوی تر اما نازکتر بخواهید!

با پردازنده های گرافیکی GTX 1070 و GTX 1080 لپ تاپ گیمینگ قوی تر اما باریک تر بخواهید!

ظاهراً انویدیا مشغول تدارک دو توجه کننده گرافیکی جدید GTX 1070  و GTX 1080 برای استفاده در لپ تاپ ها است که با خصوصیتهایی دارند، قادر هستند نه تنها بر توانایی لپ تاپ های گیمینگ بیافزاند، بلکه به افت ضخامت آنها یاری رسانند..

 

انتظار می رود این توجه کننده ها در مقایسه با نمونه مدل دسکتاپ دارای فرکانس های پایین تری باشند. اینکار به افت مصرف انرژی و همچنین تولید حرارت یاری میرساند که بنابراین آن کار معماران را در دیزاین لپ تاپ های ویژه گیمینگ نازکتر و کم مصرف تر راحتتر می کند. ذکر میشود GTX 1080 جدید دارای 2560 اتم CUDA اما با فرکانس پایین تر از نمونه مدل دسکتاپ است که به افت مصرف انرژی آن یاری رسانده. ظاهراً این توجه کننده گرافیکی دارای فرکانس پایه اتم 1290 مگاهرتز با فرکانس بوست نامشخص و توان حرارتی 110 وات است که در مقایسه با نمونه دسکتاپ حاکی از افت چشمگیر توان حرارتی و فرکانس اتم است. همچنین شاید GTX 1070 دارای توان حرارتی 90 وات باشد.

طبق عکس ها و تصاویر غیر رسمی منتشر شده نمونه مدل جدید GTX 1080 در بنچمارک 3D Mark امتیاز 17000 را به دست آورده که حدود 4000 واحد کمتر از میانگین  امتیاز نمونه دسکتاپ است. با این حال در مقایسه با پیشرو سابق توجه کننده های گرافیکی لپ تاپ انویدیا جهش کارایی چشمگیر ای را نمایان میکند.

وقت عرضه توجه کننده های گرافیکی جدید انویدیا هنوز معلوم نمی باشد اما می دانیم حداقل در لپ تاپ Acer Predator 700 مورد استفاده قرار گرفته که نسبت به نسل پیش ازدیاد کارایی گیراای را نمایان میکند.

 به لطف توجه کننده های گرافیکی قوی تر و کم مصرف تر انویدیا، حالا معماران قادر هستند لپ تاپ های باریک و سبک تر از پیش آن نیز با توانایی بیشتر سازند.


--براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد--

گردآورنده : روشنك و.

سخت افزار در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خواهم از زلف بتان نافه گشايی کردن ««« »»» فکر دور است همانا که خطا می‌بينمبا توجه کننده های گرافیکی GTX 1070 و GTX 1080 لپ تاپ گیمینگ قوی تر اما نازکتر بخواهید!


TT / 88 --- TP / 30%گردآوری شده توسط : روشنك و.
تاریخ گردآوری : 2017-04-30
در دسته بندی : باریک
برچسب ها : گرافیکی , گیمینگ , پردازنده
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :