طرح های با توجیه اقتصادی در استان قزوین حمایت می شود

طرح های با توجیه اقتصادی در استان قزوین حمایت می شود

استاندار قزوین گفت: در راستای رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در استان از طرح‌هایی که توجیه اقتصادی داشته و افزایش صادرات را در پی دارد حمایت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فریدون همتی شامگاه سه شنبه در دیدار با هیئت تجاری کشور ایرلند که با حضور جمعی از مدیران استانی در سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان قزوین برگزار شد اظهار داشت: در راستای رونق اقتصادی و اشتغال زایی در استان از طرح هایی که توجیه اقتصادی داشته و افزایش صادرات را در پی داشته باشد حمایت می شود.

وی بیان کرد: باید شرایط و امکانات لازم برای فعالیت سرمایه گذاران در سطح کشور و استان قزوین فراهم شود که درصد تحقق این مهم در فضای پسابرجام بیشتر است.

استاندار قزوین ادامه داد: در زمینه احداث نیروگاه های خورشیدی توسط هیئت تجاری ایرلندی حمایت های لازم انجام می شود و مسئولان استان موظف هستند در 10 روز آینده مجوزهای لازم برای این پروژه را صادر کرده و همکاری لازم را داشته باشند.

همتی خاطرنشان کرد: طرح تولید برق از طریق سقف سوله ها طرحی اقتصادی و مناسب است چرا که واحدهای تولیدی می توانند علاوه بر تامین برق موردنیاز خود، مازاد انرژی برق تولیدی را بفروشند.

وی افزود: این طرح باید به عنوان الگوی در سایر استان های کشور را مورد استفاده قرار گیرد تا هر یک از واحدهای تولیدی در زمینه تولید انرژی برق مستقل و موجب رونق اقتصادی شوند.

استاندار قزوین توسعه سرمایه گذاری خارجی را امری مهم و ضروری عنوان کرده و از مسئولان فراهم کردن بستر تحقق این امر و همکاری لازم با سرمایه گذاران را خواستار شد.

*****************************************

متن از : ارشيا ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌شکفتم ز طرب زان که چو گل بر لب جوی ««« »»» بر سرم سايه آن سرو سهی بالا بودطرح های با توجیه اقتصادی در استان قزوین حمایت می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : ارشيا ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : توجیه

مطالب مرتبط