توخل: تیم جوان و کم تجربه من قصد تسلیم شدن نداشت

توخل: تیم جوان و کم تجربه من قصد تسلیم شدن نداشت

سرمربی آلمانی تیم فوتبال بورسیا دورتموند عملکرد شاگردان جوانش که سه امتیاز ارزشمند یک پیروزی خارج از خانه برابر اسپورتینگ لیسبون را کسب کردند، ستود.

عکس   توخل: تیم جوان و کم تجربه من قصد تسلیم شدن نداشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال دورتموند در دور سوم بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (سه شنبه) موفق شد میزبان پرتغالی اش، اسپورتینگ لیسبون را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد تا به صدرنشینی اش در جدول گروه F ادامه دهد.

توماس توخل، سرمربی دورتموند در این بازی تیمی را به میدان فرستاد که میانگین سنی پایینی داشت و اکثر بازیکنانش از تجربه کمی برای حضور در لیگ قهرمانان برخوردار بودند و به همین دلیل ارزش پیروزی زردپوشان وستفالن برای توخل بیشتر بود.

توخل در کنفرانس خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت: در این بازی ما یک تیم جوان و کم تجربه را که البته اعتمادبه نفس بالایی داشت، به میدان فرستادیم. اسپورتینگ بعد از دو گلی که ما زدیم، دست به ریسک های بزرگی زد و طبیعی بود که برای جبران گل های خورده ما را تحت فشار قرار دهد. بعد از به ثمر رسیدن گل اول اسپورتینگ سروصدای هواداران این تیم بلندتر شد، اما بازیکنان من قصد تسلیم شدن نداشتند و من آنها را به خاطر کسب چنین پیروزی مهمی تحسین می کنم.

توخل افزود: عملکرد تیم ما در 70 دقیقه از زمان بازی بی نظیر بود و این در حالی بود که اکثر بازیکنان ما کم تجربه هستند. بازی ما در این 70 دقیقه قوی، کامل و مؤثر بود. در نیمه دوم 15 دقیقه تحت فشار قرار داشتیم و کنترل کار کاملاً از دست مان خارج شد. ما مرتکب دو اشتباه شدیم که نتیجه اش دریافت یک گل بود. البته بدشانسی هم در آن تأثیرگذار بود. به هر حال من فکر می کنم که استحقاق این پیروزی را داشتیم.

— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد —

نگارنده : پاكناز ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس تجربه کرديم در اين دير مکافات
««« »»»
با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

توخل: تیم جوان و کم تجربه من قصد تسلیم شدن نداشت

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید