توزیع سازمان یافته ویژه نامه گیاهان تراریخته در مجلس

توزیع سازمان یافته ویژه نامه گیاهان تراریخته در مجلس

انجمن بیوتکنولوژی ایران برای متقاعد کردن نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از تراریخته، اقدام به توزیع ویژه‌نامه در مجلس شورای اسلامی کرد.

به گزارش خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم، انجمن بیوتکنولوژی ایران اقدام به توزیع ویژه نامه گیاهان تراریخته برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرد. این ویژه نامه بعد از مصوبه کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص ممنوعیت واردات، تولید و مصرف محصولات تراریخته یا دستکاری ژنتیکی توزیع شد.

بنابر این گزارش این انجمن بعد از پایان یافتن تعطیلات مجلس اقدام به توزیع ویژه نامه 12 صفحه ای در خصوص محصولات تراریخته کرده است.

همچنین در این ویژه نامه ادعا شد، با ممنوعیت واردات، تولید و مصرف محصولات تراریخته در کشور بحرانهای شدیدی ناشی از کمبود روغن، مرغ و گوشت به وجود می آید و باعث تعطیلی کارخانجات تصفیه روغن و روغن کشی و بیکاری کارگران در کمتر از سه ماه می شود.

بنابراین گزارش در صفحه ابتدایی این ویژه نامه ادعا شده است که سازمان جهانی بهداشت، سازمان ایمنی غذا اروپا و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی کشور سلامت محصولات تراریخته را تایید کرده اند.

گفتنی است، خبرگزاری تسنیم در روزهای آینده ادعای این انجمن مبنی بر تایید سلامت تراریخته از سوی سازمانهای یاد شده را بررسی خواهد کرد.

براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: خردمند غ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست ««« »»» سخن شناس نه‌ای جان من خطا اين جاستتوزیع سازمان یافته ویژه نامه گیاهان تراریخته در مجلس


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : خردمند غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مجلس
برچسب ها : سازمان

مطالب مرتبط