تولید و کاشت انواع گل فصلی پاییزه در اراک

تولید و کاشت انواع گل فصلی پاییزه در اراک

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و محیط سبز شهرداری اراک از تولید و کاشت انواع گل فصلی پاییزه در سطح شهر گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اراک، به نقل از روابط عمومی شهرداری اراک، ناصر عسگری بیان داشت: با توجه به اهمیت وجود گل های فصلی برای زیبا سازی منظر شهری، ایجاد روحیه شادمانی و شادابی در شهروندان سازمان پارک ها و محیط سبز اقدام به پرورش گل های فصلی پاییزه در مجتمع تولید گل و نهال کرده است.

وی اضافه کرد: با آمدن فصل زیبای پاییز و لزوم کاشت گل فصلی فصول خنک در سطح شهر انواع گل های فصلی و دائمی در مجتمع های تولید گل واقع در کوی صنعتی و میدان امام خمینی با تولید بیش از 15 هزار گلدون گل داوودی، بیش از 30 هزار گلدون گل کلم زینتی، بیش از 15 هزار گلدون گل شب بو زرد و بیش از 2 هزار صندوق گل همیشه بهار انجام شده که در حال حاضر به صورت گسترده در بوستان ها، بلوارها، میادین و رفیوژهای محیط سبز در حال کاشت است.

عسگری ادامه داد: پرورش گل های زینتی در زیباسازی شهری در بر می داری اهمیت زیادی می باشد و باعث ایجاد آرامش و شادمانی اجتماعی و خوشگلی بصری خواهد شد.

وی با بیان فعالیت های انجام شده در مجتمع تولید گل و نهال نقل کرد: به منظور مهیا شدن برای رسیدن فصل جدید و آمادگی سازمان پارک ها در کاشت انواع گل فصلی پاییزه اقدام به پرورش انواع گل زینتی برای کاشت در معابر و میدان ها و بوستان های سطح شهر کرده است.

---با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد---

تهیه از : پرهام ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر از سلطان طمع کردم خطا بود ««« »»» ور از دلبر وفا جستم جفا کردتولید و کاشت انواع گل فصلی پاییزه در اراک


TT / 33 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : پرهام ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پاییزه
برچسب ها : اراک , فصلی

مطالب مرتبط