جاده دسترسی به پارک شهید رجایی به زودی افتتاح می شود

جاده دسترسی به پارک شهید رجایی به زودی افتتاح می شود

خبرگزاری فارس: جاده دسترسی به پارک شهید رجایی به زودی راه اندازی می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری اراک از راه اندازی جاده دسترسی به پارک شهید رجایی طی روزهای آینده گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اراک، به نقل از روابط عمومی شهرداری اراک، محمد خسروی بیان داشت: جاده دسترسی به پارک شهید رجایی احداث و به زودی نکته بهره برداری قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: از آنجا که راه دسترسی قبلی پارک شهید رجایی از جاده فراهان و در نهایت از جلوی ندامتگاه مرکزی اراک بود، باعث ایجاد حادثه و تصادف در جاده فراهان برای همشهریان می شد، در خلال شلوغی و تردد افراد متفرقه از مقابل زندان اراک نیز مشکلاتی را برای مسوولان زندان به وجود می آورد که با احداث این جاده علاوه بر ایجاد یک راه امن و اختصاص برای پارک، باعث کمتر شدن مسیر و پایین آمدن خطر تصادف و مزاحمت برای زندان و منجر به استفاده بیشتر مردمان و استقبال خانواده ها در خصوص بهره گیری از پارک شهید رجایی شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اراک با اشاره به اینکه عملیات احداث این جاده از اسفند ماه 94 آغاز شده، بیان داشت: طول تقریبی این جاده یک هزار و 600 متر و عرض آن 8 متر می باشد.

خسروی اضافه کرد: اقدامات صورت پذیرفته در این پروژه خاک برداری 3 هزار و 960 متر مکعب، تسطیح 13 هزار و 200 متر مربع، ترکیب ریزی 2 هزار و 640 متر مکعب، اجرای بیس یک هزار و 320 متر مکعب، اجرای آسفالت 3 هزار و 920 تن می باشد.

**ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد**

نگارنده: ارجمند ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غبار خط بپوشانيد خورشيد رخش يا رب
««« »»»
بقای جاودانش ده که حسن جاودان دارد

جاده دسترسی به پارک شهید رجایی به زودی افتتاح می شود

TT / 30 — TP / 12%

نظر دهید