جدیدترین تریلر بازی Titanfall 2 را ببینید

جدیدترین تریلر بازی Titanfall 2 را ببینید

شرکت بازی‌سازی «الکترونیک آرتز»، تهیه‌کننده‌ی بازی تایتان‌فال (Titanfall)، تریلر تازه ای از قسمت دوم این بازی انتشار داده است. تریلر جدید تایتان‌فال ۲ بخش قصه ای و تک‌نفره‌ی این بازی را به عکس و تصویر می‌کشد.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: شرکت بازی‌سازی «الکترونیک آرتز»، تهیه‌کننده‌ی بازی تایتان‌فال (Titanfall)، تریلر تازه ای از قسمت دوم این بازی انتشار داده است. تریلر جدید تایتان‌فال ۲ بخش قصه ای و تک‌نفره‌ی این بازی را به عکس و تصویر می‌کشد.

عکس شماره 1 ⇩


داستان تایتان‌فال ۲، قصه‌ی شخصیتی به اسم «جک کوپر» را دنبال می‌کند. جک کوپر یک پیاده نظام است، اما امیدوار است تا روزی بتواند خلبان یک تایتان شود. می‌توانید پیش بینی بکنید که او به زودی به آرزوی‌اش می‌رسد و یک تایتان کلاس Vanguard به دست می‌آورد. در طی داستان تایتان‌فال ۲، جک کوپر و تایتان‌اش باید با هماهنگی کامل مبارزه کنند و زنده بمانند.

همانطور که احتمالا می‌دانید، سازندگان خوب ترین قسمت‌های کلکسیون بازی‌های «ندای وظیفه» یا همان Call of Duty بازی تایتان‌فال ۲ را می‌سازند. «وینسنت زمپلا» و «جیسون وست»، کارگردان و موسسان استودیوی Infinity Ward بودند؛ استودیویی که بازی‌هایی مثل Call of Duty 2، Call of Duty 4 و Modern Warfare را ساخته است. این طور که به نظر می‌رسد، تایتان‌فال ۲ هم قرار است صحنه‌هایی اکشن و بسیار سینمایی داشته باشد.

تایتان‌فال ۲ قرار است در روز ۲۸ اکتبر سال جاری میلادی (۷ آبان) روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. می‌توانید در ادامه، تریلر بخش قصه ای بازی را نگاه بکنید.
در صورت انتشار داده نشدن ویدئو بر روی عکس و تصویر زیر کلیک کنید:
عکس تازه ترین تریلر بازی Titanfall 2 را نگاه بکنید

-ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

نگارنده: كيانا ی.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ماه خورشيد نمايش ز پس پرده زلف ««« »»» آفتابيست که در پيش سحابی داردجدیدترین تریلر بازی Titanfall 2 را ببینید


TT / 50 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : كيانا ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تریلر
برچسب ها : Titanfall

مطالب مرتبط