جریان الوفاء بحرین: تحولات منطقه خبر از روزهای پایانی دیکتاتوری دارد

جریان الوفاء بحرین: تحولات منطقه خبر از روزهای پایانی دیکتاتوری دارد

الوفاء نقل کرد: آل خلیفه افق روشنی جلو روی خود ندارد و حقیقتهای نگاه کن المللی به سود سعودی ها و آل خلیفه نیست و بر این اساس ما به پایان کشف کردن دیکتاتوری و فساد در بحرین و منطقه امیدواریم.

به گزارش سرویس نگاه کن الملل خبرگزاری «حوزه»، جریان الوفاء بحرین با صدور بیانیه ای از مردمان بحرین درخواست همچنان به نهضت و انقلاب سیاسی و میدانی و حقوقی و رسانه ای خود در سایه تحولات حساس و ضعف نفوذ عربستان در منطقه ادامه دهند.

الوفاء همچنین از نیروهای انقلابی بحرین درخواست به فهم و رصد دقیق تحولات منطقه به مخصوص تضعیف جریان تکفیری آمریکایی در حلب، موصل و یمن توجه بکنند و آگاهی بدارند که تردید آل خلیفه در نهایی کردن پرونده شیخ عیسی قاسم به دلیل نامعلوم بودن آینده عربستان و ایالات متحده در سیر تحولات منطقه است.

در ادامه این بیانیه آمده: آل خلیفه افق روشنی جلو روی خود ندارد و حقیقتهای نگاه کن المللی به سود سعودی ها و آل خلیفه نیست و بر این اساس ما به پایان کشف کردن دیکتاتوری و فساد در بحرین و منطقه امیدواریم و هیچ گاه زیر بار سلطه آل خلیفه نخواهیم رفت و از مردمان انقلابی نیز می خواهیم به انقلاب خود ادامه دهند و راه های اشتباه و تجربه کرده گذشته در تعامل با آل خلیفه و غرب را تکرار نکنند و تلاش کنند منطقه سیاسی و میدانی خود را بر کشور خود حاکم کنند.

__________________

تهیه و تدوین: فرزين ی.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن نيست که حافظ را رندی بشد از خاطر ««« »»» کاين سابقه پيشين تا روز پسين باشدجریان الوفاء بحرین: تحولات منطقه خبر از روزهای پایانی دیکتاتوری دارد


TT / 38 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : فرزين ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جریان
برچسب ها : بحرین , دیکتاتوری , الوفاء

مطالب مرتبط