جریمه تراکتورسازی به خاطر اتفاقات بازی با پرسپولیس

جریمه تراکتورسازی به خاطر اتفاقات بازی با پرسپولیس

لیگ برتر - کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلفات دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران صادر کرد.

به گزارش سایت مجلسی فدراسیون، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال به انجام رسانده شد. بعد از پایان مسابقه لیدرها و مسئول مؤسسه هواداران تیم تراکتورسازی تبریز با عکاسان و خبرنگارانی که از تهران برای پوشش خبری به ورزشگاه آمده بودند، درگیر شده و اقدام به کتک کاری کردند و در نهایت این امر باعث مجروح شدن چندین نفر از خبرنگاران شد.
کمیته انضباطی بعد از بررسی و برگزاری نشست در باره تخلفات صورت گرفته اعلام کرد که با مشاهده کلیه مستندات پرونده و گزارش ناظر مسابقه، تخلف لیدرها و مسئول مؤسسه هواداران تیم تراکتورسازی تبریز محرز بوده و به استناد بند های یک و دو ماده 70 آیین نامه انضباطی رای به محکومیت باشگاه تراکتورسازی تبریز به توجه کرد مبلغ 50 میلیون ریال به عنوان جریمه انتقادی صادر کرد.
همچنین قلیچ خانی- مسئول مؤسسه هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز به مدت دو نشست از همراهی تیم خود و حضور در ورزشگاه برگزاری مسابقات این تیم محروم است.
رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.
43 43

*با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز*

گردآوری توسط: بهگل ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود ««« »»» هرگز از ياد من آن سرو خرامان نرودجریمه تراکتورسازی به خاطر اتفاقات بازی با پرسپولیس


TT / 28 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : بهگل ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جریمه
برچسب ها : تراکتورسازی , پرسپولیس

مطالب مرتبط