جریمه نقدی عجیب کارمندان توسط آقای مدیر

جریمه نقدی عجیب کارمندان توسط آقای مدیر

یک مدیرعامل چینی 200 کارمند خود که برای مطالب او در شبکه اجتماعی توییتر کامنت نمی‌نوشتند را جریمه کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، یکی از شرکت‌های بزرگ ارایه‌دهنده خدمات سفری و گردشگری در استان شاندونگ چین کارمندان خود را ناچار کرد برای همه مطالبی که از سوی مدیر این شرکت روی شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک قرار داده می‌شود، کامنت بنگارند.

رسانه‌های محلی گزارش دادند حدود 200 نفر از کارمندان این شرکت که از دستور فوق پیروی نکردند و برای مطالب انتشار داده شده از سوی مدیر کامنت نیاشامند، به صورت انتقادی جریمه شدند.

هر کدام از این کارمندان به‌ازای هر مطلبی که بدون کامنت از کنار آن عبور کردند، معادل 6.50 دلار جریمه شدند و گروه مدیریتی شرکت اعلام کرد این قانون همچنان اجرا می‌شود تا از این پس کارمندان نگاشتن کامنت برای مطالبی که شخص مدیرعامل به اشتراک می‌گذارد را کاملا مهم بشمارند.

بداخلاقی‌های این مدیرعامل پیش‌تر هم خبر داده شده بود. بسیاری از کارمندان در گفت و گو با رسانه‌های خبری چین اعلام کردند مدیر شرکت هر چندین زمان یکبار در حالی که یک ترکه در دست دارد نگاه کن کارمندان راه می‌رود و چنانچه به معضلی بربخورد، موی مردان را از ته می‌تراشد یا موی خانم‌ها را کوتاه می‌کند.

یکی از مربیان انگیزشی که با کارمندان این شرکت در تعامل است به بانک اقتصادی چانگژی اعلام کرد حقوق این 200 کارمند برای ماه جاری کاهش داده شده است.

- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد -

گردآوری توسط : به‌آفرين ژ.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای باد اگر به گلشن احباب بگذری ««« »»» زنهار عرضه ده بر جانان پيام ماجریمه نقدی عجیب کارمندان توسط آقای مدیر


TT / 33 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : به‌آفرين ژ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جریمه
برچسب ها : نقدی , مدیر

مطالب مرتبط