جزئیات نشست امروز هیأت دولت/ روحانی استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفت

جزئیات نشست امروز هیأت دولت/ روحانی استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفت

خبرگزاری فارس: جزئیات نشست امروز هیأت دولت/ روحانی استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفت

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان این که وزرای ارشاد و ورزش در نشست امروز هیأت دولت حاضر نبودند گفت: با نبود این دو وزیر مشخص شد رئیس جمهور استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفته است.

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در مکالمه با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس با اشاره به جزئیات امروز نشست هیأت دولت بیان داشت: صبح امروز آقای فانی وزیر تعلیم و پرورش در نشست دولت حاضر بود اما وزرای ورزش و جوانان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست حاضر نبودند.

وی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور از اعلام استعفای نامبردگان و ضرورت ترمیم کابینه حرف زد که مشخص شد عدم حضور آن دو وزیر بعلت پذیرش استعفا توسط رئیس جمهور بوده است.

امیری ادامه داد: همچنین فراکسیون امید مجلس نیز خلال حمایت از عملکرد آقای فانی از وی خواسته اند حالا که رئیس جمهور تصمیم به ترمیم کابینه گرفته است، وی نیز وزارت تعلیم و پرورش را به شخص دیگری واگذار کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: فراکسیون امید طی نامه دیگری به رئیس جمهور از وی خواسته اند با استعفای وزیر تعلیم و پرورش موافقت کند تا احساس ثبات در کابینه قطعی و به گمانه خانمی ها پایان داده شود و اعضای دولت با ثبات کامل و محکم و متقن به امور مربوطه برسند.

وی اضافه کرد: باید تا ساعات آینده منتظر تصمیم رئیس جمهور باشیم.

****براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد****

نگارش از: بهمن ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برو به هر چه تو داری بخور دريغ مخور
««« »»»
که بی‌دريغ زند روزگار تيغ هلاک

جزئیات نشست امروز هیأت دولت/ روحانی استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفت

TT / 23 — TP / 10%

نظر دهید