جشنواره تئاتر بسیج بایدخط شکنی و مسیر جدیدی را ایجاد کند

جشنواره تئاتر بسیج بایدخط شکنی و مسیر جدیدی را ایجاد کند

حسین قنادیان عضو شورای سیاستگذاری فستیوال تئاتر بسیج، در مورد این فستیوال نقل کرد: فرایند بسیار خوبی انتخاب شده است و روندی که اعلام شده چنانچه اجرا شود کمترین آسیب را در این حوزه خواهیم داشت.

به گزارش «نسیم آنلاین» ، حسین قنادیان عضو شورای سیاستگذاری فستیوال تئاتر بسیج، در مورد این فستیوال نقل کرد: فرایند بسیار خوبی انتخاب شده است و روندی که اعلام شده چنانچه اجرا شود کمترین آسیب را در این حوزه خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: یکی از زیانهایی که تئاترهای مرتبط با حوزه انقلابی و پاسداری مقدس را به مخاطره مییاندازد اختلاف دیدگاه ها بین حوزه ها و کلکسیون های انقلابی مانند حوزه هنری، بسیج، وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است که به اعتقاد بنده باید این فاصله دیدگاه با برگزاری جلسات منظم کم تر شود.

قنادیان با بیان این که استانداری در این عرصه تعریف نکرده ایم بیان داشت: باید قوانین و استاندارد هایی را دیزاین کنیم و مصداقی داشته باشیم و این ها را رعایت بکینم تا شاهد تولید آثاری خوب تر باشیم. چنانچه این استانداردها دیزاین شود اختلاف نظرات کاهش کشف میکند. هنرمندان ما باید تنها با دیدگاه شخصی خود وارد موضوع نشود و مشاوره های مورد نیاز را به انجام رساند.

این عضور شورای سیاستگذاری ادامه داد: چنانچه بسیج یک کار جدی ای بخواهد در این فستیوال به انجام رساند، باید به گونه ای باشد که مسیرهای تازه ای را در مورد موضوع های روز بگشاید و خط شکنی هایی را به انجام رساند. مثلا تا بحال از بسیج در حوزه کمدی کارهایی قبلا نشر نیافته و یا بسیار کم می باشد یا به آن توجه نکردیم و یا چون محیط عمومی به شکلی است که کمدی صورت نگرفته به سمتش نرفتیم، در صورتی که بسیج مانعی را برای اجرای کار کمدی نمی نگاه کند، البته به طوری که کار کمدی خوبی باشد و لودگی و حشو نباشد.

همچنین در عرصه نقد نیز می شود فعالیت داشت در راهی که آرمان های انقلاب اسلامی می باشد در حوزه عدالت خواهی، مدیریت و.. باید ورود کنیم.

*****************************

گردآوری از: بهگل ف.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آلودگی خرقه خرابی جهان است ««« »»» کو راهروی اهل دلی پاک سرشتیجشنواره تئاتر بسیج بایدخط شکنی و مسیر جدیدی را ایجاد کند


TT / 79 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : بهگل ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بسیج
برچسب ها : تئاتر , شکنی , مسیر , جشنواره

مطالب مرتبط