جشنواره فیلم پروین اعتصامی برگزار می شود/ نشاط، در خانواده محور یک جشنواره

جشنواره فیلم پروین اعتصامی برگزار می شود/ نشاط، در خانواده محور یک جشنواره

فستیوال فیلم پروین اعتصامی با رویکرد شادمانی در خانواده به انجام رسانده میشود

دبیرخانه فستیوال فیلم پروین اعتصامی در کأخ نیاوران آغاز به فعالیت کرد. دبیرخانه فیلم پروین اعتصامی عصر دیروز با حضور دکتر مسعود پادشاه ای فر معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی و رحمت الله رئوف مدیر قصر نیاوران، شورای سیاستگذاری فستیوال فیلم پروین اعتصامی به ریاست احمد مسجد جامعی در کأخ نیاوران تشکیل نشست داد.

در این نشست که کمال تبریزی ، علی معلم ، هادی منبتی ، پریوش نظریه، فرناز قیصری پور به عنوان أعضاء شورا حاضر بودند مازیار رضاخانی دبیر فستیوال گزارشی از عملکرد ادوار گذشته فستیوال ارائه و مسائل و معضلات جلو روی فستیوال را مطرح کرد.

مسعود پادشاه ای فر رئیس سازمان میراث فرهنگی در بخشی از این نشست نقل کرد: اتفاق هایی از این دست بسیار مؤثر است همه ما باید در برگزاری هر چه شکوهمند تر آن تلاش کنیم.

در ادامه احمد مسجد جامعی نیز از حمایت سازمان میراث فرهنگی در استقرار دبیرخانه فستیوال فیلم پروین اعتصامی در کأخ نیاوران تشکر و قدردانی کرد.

رویکردهای این دوره از فستیوال بعد از صدور مجوز برگزاری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد إسلامی در نشست رسانه ای به اطلاع سینماگران کشور به خصوص فیلمسازان زن خواهد رسید.

همچنین مازیار رضاخانی از حمایتهای زن شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در أمور بانوان و دکتر مونسان مدیر عامل منطقه آزاد کیش در برگزاری این دوره قدردانی کرد و نقل کرد: پرچم این دوره از فستیوال، توانمند سازی بانوان، ایجاد شادمانی در خانواده و نقش زن در تحکیم بنیان خانواده را به اهتزاز در خواهد آورد.

رضاخانی همچنین از مدیر قصر نیاوران رحمت الله رئوف هم که همکاری نزدیکی برای استقرار دبیرخانه در قصر نیاوران داشته تشکر و قدردانی کرد.

شورای سیاستگذاری فستیوال درپایان نشست لزوم توجه به مسائل و زیانهای اجتماعی بانوان و خانواده و ترویج و شناخت مادر ایرانی إسلامی و معرفی بانوان تأثیر گذار در حوزه های گوناگون فرهنگی ،هنری و دینی را در دستور کار فستیوال قرارداد.

حضور نماینده معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در این نشست حاکی از حمایت های آتی این سازمان از این فستیوال خواهد بود.

-------------------------------------

مسئول متن : شهريار ف.

سینما و تئاتر در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقی چراغ می به ره آفتاب دار ««« »»» گو برفروز مشعله صبحگاه از اوجشنواره فیلم پروین اعتصامی برگزار می شود/ نشاط، در خانواده محور یک جشنواره


TT / 70 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : شهريار ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سینما و تئاتر
برچسب ها : محور , پروین , اعتصامی , برگزار , جشنواره

مطالب مرتبط