پست جنجالی که رضاییان از اینستاگرامش پاک کرد/ رامین اشتباه اول فصل را دوباره تکرار می کند؟ (2 عکس)

پست جنجالی که رضاییان از اینستاگرامش پاک کرد/ رامین اشتباه اول فصل را دوباره تکرار می کند؟

لیگ برتر - رامین رضاییان کم کم تحمل نیمکت‌نشینی را از دست می‌دهد و امکان می دارد هر لحظه، حرکتی غیر منتظره به انجام رساند.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازیکن پرسپولیس که ابتدای فصل یکی از بزرگ ترین لغزشات زمان فوتبالش را به انجام رساند و به لیگ کشور ترکیه رفت، دست از پا درازتر به کشورمان برگشت و به دلیل همین اتفاق حالا ناگزیر است نیمکت نشینی را تحمل کند. تا حالا 8 هفته از لیگ برتر گذشته و هنوز رضاییان فرصت بازی نیافته است.
این نیمکت نشینی ها کم کم تبدیل به بحرانی برای رضاییان شده، تا مکانی که او امروز در صفحه اینستاگرامش نوشته ای نوشت که بعدا ناگزیر شد آن را کنار زند. رضاییان نوشت: «نمی دونم بعضی از سایت ها و روزنامه ها که تعدادشان کم است دنبال چی می گردند که می خواهند خدای نکرده یک وقتی اتفاقی بیفته گردن من بندازند و این که با تیتراشون و کاراشون میخوان منو جلو هوادارا ابزارند. مگر وقتی ما از جام حذفی کنار زده شدیم کسی چیزی گفت. هوادارای پرسپولیس خیلی بزرگند چون فوتبال همینه واسه همینه انقدر طرافدار دارد. هوادارای پرسپولیس یادتان باشد بسیاری چشم ندارند موفقیت پرسپولیس راببینند و قادر نیستند ارتباط خوب مارا خراب کنند چون من دوست داشتنم به شما قلبیه و از ته قلبم میگم دوستون دارم... پس همه حمایت به امید قهرمانی پرسپولیس. من هم چنانچه روزی برسد که آگاهی بدارم فوتبالم به تاکتیک تیم پر طرفدارم نمی خورد از این تیم ناخواسته طلاق می گیرم و می روم. آنقدر تلاش می کنم تا روزی که دوباره برگردم و به عشق شماها تو زمین جون بدهم.لطفا حاشیه نسازید.»
البته رضاییان این نوشته را خیلی زود پاک کرد اما وقتی او متنهایش را زدوده بود که چندین هزار نفر، آن را خوانده بودند. شاید دلیل این که رضاییان متنهایش را کنار زد این بود که از این نوشته ها بوی طلاق می آمد و اطرافیانش به او نقل کرده اند تا دیر نشده و به گوش برانکو نرسیده، مطلب را کنار زند که در غیر این صورت باید کاملا قید بازی در پرسپولیس را بزند.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس پست جنجالی که رضاییان از اینستاگرامش پاک کرد/ رامین اشتباه نخست فصل را دوباره تکرار می کند؟
43 43

--------------------------------

مطلب از : بهاره و.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از فريب نرگس مخمور و لعل می پرست ««« »»» حافظ خلوت نشين را در شراب انداختیپست جنجالی که رضاییان از اینستاگرامش پاک کرد/ رامین اشتباه اول فصل را دوباره تکرار می کند؟ (2 عکس)


TT / 84 --- TP / 24%

گردآوری شده توسط : بهاره و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : اینستاگرامش
برچسب ها : رامین , رضاییان

مطالب مرتبط