جنیفر لوپز هم یک کار و کاسبی جدید راه انداخته است! (2 عکس)

عکس شماره 1 ⇩
به گزارش گروه الکترونیکی وری زون (verizon) پیشرو در طراحی و تولید قطعات الکترونیکی موبایل و تبلت، در یک همکاری مشترک با جنیفر لوپز، برند جدید موبایل viva movil را روانه بازار کرده اند.

جنیفر لوپز مالک اصلی این مارک تجاری جدید است و بیشترین سهام آن را به خود اختصاص داده است. وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی لس آنجلس تایمز گفت: از سال ۲۰۰۰ تاکنون جمعیت لاتین آمریکا تا ۴۸ درصد افزایش داشته است و این سفارشی خاص و متفاوت برای بازار مصرف کنندگان لاتین است.

 
عکس شماره 2 ⇩
عکس جنیفر لوپز هم یک کار و کاسبی جدید راه انداخته است!
محصولات ویوا ماویل (viva movil) در حال حاضر شامل تلفن همراه ، تبلت و دستگاه های بی سیم است و به زودی اولین فروشگاه خود را در نیویورک راه اندازی می کند. بر اساس یافته های موسسه نیلسن ۲۸ درصد لاتین زبانها خواهان گوشی های هوشمند هستند ولی سرویس های گوشی های هوشمند برای آنها کمی نامأنوس است.
 
بنابراین با محصول جدید (viva movil) که به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی خدمات می دهد ، مشکل آنها در استفاده از خدمات کمتر خواهد شد. ، لوپز تاکنون ارزش قرارداد را ذکر نکرده که این به دنبال گزارش پایگاه خبری (CBS) در عدم موفقیت تجارت لوپز بوده است. (CBS) این قرارداد را به قرارداد (Movida) تشبیه کرد که در سال ۲۰۰۷ با سرمایه ۴۰ میلیونی ورشکست شد.

______________________

گردآوری از: شهسوار ن.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ طمع بريد که بيند نظير تو ««« »»» ديار نيست جز رخت اندر ديار حسنگردآوری شده توسط : شهسوار ن.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : جنیفر , لوپز , کاسبی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :