از طرف جهاد دانشگاهی استان البرز؛ اجلاس های ابعاد ژئوپلتیک مخاطرات محیطی در کشورمان ایران به انجام رسانده می شود

از سوی جهاد دانشگاهی استان البرز؛ نشست های ابعاد ژئوپلتیک مخاطرات محیطی در ایران برگزار می شود

تصویر و عکس از سوی جهاد دانشگاهی استان البرز؛		جلسه های ابعاد ژئوپلتیک مخاطرات محیطی در کشورمان به انجام رسانده میشود
به همت اداره فعالیت‌های دینی، ادبی و هنری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی رشته نشست‌های ابعاد ژئوپلتیک مخاطرات محیطی در کشورمان در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

جمشید ندافی، مدیر اداره فعالیت‌های دینی، ادبی و هنری جهاد دانشگاهی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص این برنامه نقل کرد: در این رشته نشست‌ها به موضوعاتی همچون بررسی مخاطرات محیطی نوپدید شهر تهران، بحران‌های هیدروپلتیک کشورمان: مناسبات قدرت بر سر آب شیرین، بحران ریزگردهای کشورمان و رویکردهای منطقه‌ای، عارضه های اجتماعی _ سیاسی انتقال میان حوضه‎ای آب در کشورمان، ناپاکی هوای کلانشهرها از جمله تهران، البرز، اصفهان، پدیده‌ای جغرافیایی-سیاسی، عارضه های دگرگونی الگوی بارش بر مناسبات هیدروپلتیک حوضه مرکزی کشورمان توجه خواهد شد.وی اضافه کرد: دکتر مراد کاویانی‌راد، عضو هیات علمی دانشکده جغرافیای دانشگاه خوارزمی راهبری این رشته نشست‌ها را بر عهده دارد.

ندافی یادآور شد: رشته نشست‌های ابعاد ژئوپلتیک مخاطرات محیطی در کشورمان قصد دارد به تاثیرات زندگی شهری بر محیط زندگی کرد و اثرات تهدیدی آن بر زندگی آدمیان و بازخورد آن به تهدید تندرست انسان توجه بکند.
وی تصریح کرد: این نشست هر هفته، شنبه‌ها، از ساعت 12:20 تا 14 در تالار جلسات فرهنگ دانشگاه خوارزمی به انجام رسانده خواهد شد.

ندافی در پایان نقل کرد: نخستین نشست این رشته نشست‌ها، روز شنبه نخست آبان‌ماه منعقد خواهد شد که طی آن مخاطرات محیطی نوپدید شهر تهران بررسی و تفسیر می‌شود.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد**

نگارش: آزاده ی.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قرار برده ز من آن دو نرگس رعنا
««« »»»
فراغ برده ز من آن دو جادوی مکحول

از طرف جهاد دانشگاهی استان البرز؛ اجلاس های ابعاد ژئوپلتیک مخاطرات محیطی در کشورمان ایران به انجام رسانده می شود

TT / 50 — TP / 23%

نظر دهید